Recenzje, Zakłady

Betfair Zakłady Bukmacherskie Recenzja

Betfair to znana i ceniona na rynku marka, jaka jest obecna na rynku od 2000 roku i odróżnia ją to od konkurencji, że w głównej mierze jest ona największą światową giełdą zakładów, która daje klientom znacznie więcej możliwości niż zwykły bukmacher. Firma ta funkcjonuje jako tradycyjny bukmacher, giełda zakładów oraz rynek walutowy, co niezwykle wpływa na jej popularność oraz wysokie oceny wśród graczy jak i ekspertów. Obok wspomnianych firm działalności firma ta w swej ofercie posiada także kasyno czy też gry wirtualne, poker.

Sprawdź zakłady Betfair  

Na sam początek jak zwykle przyjrzymy się stronie internetowej firmy, jej funkcjonalności. Już na samym wstępie trzeba wspomnieć, że niestety na chwilę obecną firma ta nie oferuje polskojęzycznej wersji swej strony. Dla osób mniej biegłych w językach obcych może to być spory problem, choć wymagana w tym wypadku jest jedynie podstawowa znajomość języka angielskiego,  niemieckiego czy też rosyjskiego. W ofercie dostępne są także języki:Betfair Zakłady włoski, portugalski, hiszpański, szwedzki, rumuński, Mimo braku naszej wersji językowej, sporym zaskoczeniem może być fakt, że akurat nasi gracze witani są ofertą reklamową właśnie w języku polskim. Być może jest to zaczątek do stworzenia polskojęzycznego lobby bukmachera. Po wejściu na stronę bukmachera od razu może się rzucić w oczy różnica między nim a firmami nastawionymi w głównej mierze na europejski rynek. Konkurencja w tym wypadku najbardziej stawia na mecze piłkarskie, a tutaj football nie jest przesadnie promowany. Wśród popularnych dyscyplin można wymienić ligę NBA czy też Tenis, choć oczywiście z racji szerokiej dostępności piłki nożnej, to zakłady futbolowe są często widoczne w lobby Betfair. Firma ta promuje na swej stronie liczne promocje, z których skorzystać mogą gracze. To one są wysuwane na pierwszy plan. Obok tego można zauważyć najnowsze zakłady, najpopularniejsze spotkania i wydarzenia sportowe czy też wyniki na żywo. W przeciwieństwie do typowych europejskich firm prezentowane są tu o wiele bardziej wyścigi konne, w tym także na żywo, co wpływa na atrakcyjność właśnie tej dyscypliny. Zdecydowanie strona prezentuje się bardzo okazale i mimo wielu elementów na niej umieszczonych jest bardzo prosta i funkcjonalna w obsłudze. Prosta kolorystyka i szata graficzna wpływa na pozytywny odbiór strony. Całość systemu obstawiania, korzystania ze strony odbywa się wyłącznie poprzez przeglądarkę www, co wpływa także na lepszy dostęp do Betfair.

Firma ta nie zapomniała przy tym także o mobilnej odsłonie swych zakładów bukmacherskich. Dostępna jest do pobrania ze strony specjalna aplikacja na urządzenia mobilne i telefony komórkowe z systemem IOS lub Android. Dzięki niej otrzymuje się taki sam dostęp do bukmachera jak z poziomu przeglądarki www. Korzystanie z aplikacji jest proste, komfortowe a przy tym może wiązać się z dodatkowymi promocjami i profitami dla gracza.

Betfair Zakłady Oferta

Betfair jest miejscem, w jakim można liczyć na niezwykle szeroki wybór dyscyplin sportowych. W chwili obecnej w ofercie tej firmy znajduje się ponad 30 różnorodnych dyscyplin. Klienci mogą obstawiać zakłady związane z koszykówką, piłką nożną, siatkówką, tenisem, kolarstwem, wyścigami motorowymi, wyścigami konnymi, e-sportem, boksem oraz innymi sportami walki. Dodatkowo można znaleźć tutaj kilka zakładów, jakie nie są związane ze sportem, a dotyczą nagród muBetfair Zakłady Ofertazycznych, filmowych, wydarzeń politycznych.

Jeśli chodzi o zakłady związane z piłką nożną, to w ofercie tej firmy można znaleźć ligi praktycznie z każdego zakątka świata. Jest tu także oczywiście i nasza rodzima Ekstraklasa. Sam system obstawiania meczów piłkarskich jest praktycznie identyczny jak w przypadku innych firm bukmacherskich. Klienci mają do dyspozycji proste formy zakładów, czyli obstawianie zwycięzcy lub dokładnego wyniku, jak i bardziej zaawansowane – strzelców, liczbę bramek, pierwsze bramki, czy obie drużyny zdobędą gola, ilość kartek w meczu, rzutów rożnych. Ponadto można obstawiać wydarzenia, jakie mogą mieć miejsce w określonym czasie trwania meczu. Podobna sytuacja ma się w meczach na żywo. Nie można przy tym zapominać także, że Betfair to w głównej mierze giełda zakładów, dlatego to okazja dla wielu osób na spory zarobek. Nie jest to jednak miejsce dla początkujących graczy, albowiem nauka zasad i reguł obowiązujących na giełdzie może zająć całkiem sporo czasu. Chodzi tu w głównej mierze o przewidzenie ruchu kursów na giełdzie i jak największy możliwy zarobek na nich.

Betfair Zakłady Bonusy i Promocje

Betfair to miejsce, jakie od dłuższego czasu znane jest także jako miejsce z ciekawymi ofertami promocyjnymi i bonusami dla graczy. Nowi użytkownicy kasyna mogą między innymi liczyć na zabezpieczenie swego pierwszego zakładu do 10 euro. Przy pierwszym zakładzie w sytuacji, gdy nie uda się wygrać kuponu, to firma zwraca graczom na konto owe 10 euro. Wb chwili obecnej nie jest to zbyt atrakcyjny bonus, choć z drugiej strony wartość tej promocji waha się w zależności od pory roku, albowiem czasem suma ta wynosi 20 a czasem 30 euro czy też funtów brytyjskich. Firma ta z okazji meczów dnia, wydarzeń dnia oferuje także specjalne promocje. Jedną z nich jest wytypowanie poprawnego wyniku spotkania. W sytuacji wygranej firma podwaja postawiony Betfair Zakłady Promocjebonus, choć akurat w tym wypadku jest on ograniczony wysokością maksymalnej wpłaty. Ponieważ firma ta w znacznej mierze stawia na giełdę zakładów, dlatego w jej ofercie nie znajdzie się wiele ciekawych oferty promocyjnych. Akurat na tym polu odstaje nieco od konkurencji.

Betfair to miejsce, w jakim gracze mogą liczyć na szeroki wybór metod wpłat i wypłat pieniędzy. Do wyboru każdy z użytkowników będzie miał karty kredytowe i debetowe, system Skrill, Neteller, Paysafecard, ClickandBuy czy też Western Union. Do tego także odchodzą przelewy bankowe online. Przed dokonaniem wpłaty lub wypłaty warto jednak dokładnie sprawdzić, czy dany system operacji pieniężnej nie jest obłożony prowizją ze strony firmy. Minimalna wysokość wpłaty wynosi 10 euro, choć również i tutaj może być zróżnicowana ze względu na formę wpłaty. Jeśli chodzi o same wygrane, to firma ta pobiera od nich 6.5% prowizji, co jest dosyć spora sumą, jeśli sprawdzimy oferty innych firm bukmacherskich online.

Przez wielu graczy do tej pory Betfair nie był zbytnio chwalony za obsługę klienta, jednak powoli firma zmienia swą strategię, dzięki czemu można liczyć na szybsze i bardziej profesjonalne podejście do tematu. Gracze mają do dyspozycji całodobową możliwość kontaktowania się z konsultantami za pośrednictwem live czatu, drogą telefoniczną lub mailową. Średni czas odpowiedzi w przypadku czatu i telefonu to 30 sekund, a na maila od 2 do 4 godzin.

Sprawdź zakłady Betfair  

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *