Recenzje, Zakłady

Betsafe Zakłady Bukmacherskie Recenzja

Bez wątpienia Betsafe jest jedną z najbardziej popularnych marek bukmacherskich online nie tylko w  naszym kraju, lecz także w całej Europie. Firma ta nastawia się zarówno na zakłady sportowe jak i na poker i kasyno online. Dzięki temu każda osoba powinna znaleźć w jej ofercie coś interesującego dla siebie. Firma ta z powodzeniem działa na rynku od 2006 roku, sukcesywnie powiększając grono swych klientów jak i pozycję na rynku hazardowym online. O solidności tej marki niech świadczy choćby fakt, że wchodzi ona w skład Betsson Group. Betsafe jest popularyzowane na rynku między innymi dzięki Hardkorowemu Koksu oraz Arturowi Borucowi.

Sprawdź zakłady Betsafe   

Tradycyjnie naszą ocenę bukmachera zaczniemy od jego strony internetowej. Główna witryna Betsafe dotyczy wszystkich form działalności prowadzonych przez firmę, dlatego należy udać się do lobby zakładów sportowych. Tutaj już na sam początek rzuca się w oczy bardzo schludny oraz przejrzysty układ lobby. Graficznie strona www Betsafe prezentuje się o wiele lepiej niż wielu konkurencyjnych marek na rynku. Połączenie czerni z czerwienią sprawia, że wszelkie prezentowane informacje, dziBetsafe Załadyały, banery na stronie są o wiele bardziej widoczne i bardzo dobrze komponują się z resztą. Dzięki temu można z przyjemnością korzystać ze strony. W głównym lobby najbardziej prezentowane są zakłady na żywo oraz popularne zakłady. Dzięki temu można od razu znaleźć te mecze, na których nam najbardziej zależy. Po lewej stronie można z kolie znaleźć wszystkie dyscypliny sportowe dostępne w ofercie, jak i również wyróżnione wydarzenia, ligi, mecze. Po prawej stronie prezentowany jest aktualny live stream. We wyniku tego za pośrednictwem strony bukmachera można oglądać niektóre mecze, zawody na żywo. Warto jednak wiedzieć, że opcja ta jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Obok tego firma ta stworzyła osobną zakładkę dla zakładów na żywo. W tym wypadku prezentowane są wszystkie aktualnie rozgrywane mecze z oferty bukmachera. Klienci mogą zdecydować się na widok pojedynczego zdarzenia jak i na widok kombinacyjny, dzięki któremu można o wiele skuteczniej i szybciej kontrolować wydarzenia na wielu arenach, boiskach. Ponadto dzięki kalendarzowi można grupować prezentowane zakłady na żywo wedle dyscyplin sportowych. Co tez wpływa na lepszy ogląd sytuacji. Betsafe ponadto z myślą o swych bardziej mobilnych graczach stworzyło także wersję mobilną swych zakładów bukmacherskich. Mobilny Betsafe umożliwia wszystkim zainteresowanym obstawianie zakładów i śledzenie wyników na żywo z telefonu komórkowego czy też tabletu. Mobilna wersja dostępna jest poprzez dedykowaną aplikację dla urządzeń z systemem iOS czy Android. Zarówno wersja na przeglądarki www jak i mobilna aplikacja prezentują się bardzo dobrze, działają niezwykle płynnie i bez zarzutów.

Betsafe Zakłady Oferta

Betsafe przygotowało jedną z najlepszych ofert na rynku pod względem zakładów sportowych i bukmacherskich. W ofercie tej firmy znaleźć można zakłady na piłkarskie mecze z wielu popularnych lub mniej obstawianych lig europejskich i światowych, mecze z lig koszykarskich, siatkarskich, hokejowych czy też piłki ręcznej. Do tego w ofercie znaleźć można tenis, sporty zimowe, sporty motorowe, kolarstwo, Betsafe Zakladye-sport czy też golf oraz wiele innych dyscyplin sportowych. Dodatkowo w ofercie dostępne są zakłady specjalne, jakie mogą wiązać się z nagrodami filmowymi, muzycznymi, wydarzeniami politycznymi. Od dłuższego czasu firma ta przede wszystkim chwalona jest za atrakcyjną ofertę oraz wysokie kursy związane ze sportami zimowymi czy meczami hokeja na lodzie.

Przyjrzyjmy się teraz, co Betsafe oferuje klientom w przypadku zakładów na mecze piłki nożnej. Z reguły przy każdym meczu podawana jest liczba ogólnych zakładów możliwych do obstawienia. W zależności od charakteru meczu, popularności może to być od 40 do 80 różnych typów. Klienci mogą oczywiście postawić na dokładny wynik, wskazać remis lub zwycięzce meczu. Jednak wśród dodatkowych opcji znajduje się także obstawianie strzela bramki, tego, kto pierwszy lub ostatni zdobędzie gola, będzie miał więcej rzutów rożnych czy też liczbę bramek. Warto za każdym razem dokładnie sprawdzać pod tym względem każdy oferowany mecz. Jeżeli chodzi o zakłady na żywo, to system ten wygląda podobnie w zależności oczywiście od czasu obstawiania kuponów w czasie meczu. Wyniki oraz sytuacje boiskowe są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu można szybko śledzić poczynania i reagować na nie przy obstawianiu nowych zakładów.

Betsafe Zakłady Bonusy i Promocje

Oferta Betsafe pod względem zakładów bukmacherskich jest jedną z najlepszych na rynku. Sprawdźmy także, czy firma ta oferuje swym graczom atrakcyjne bonusy i promocje. Nowi gracze u tego bukmachera mogą liczyć na bonus powitalny do 150 złotych. Warunkiem uczestnictwa w tej promocji jest zarejestrowanie konta oraz wpłacenie pierwszej kwoty na swe konto.  Należy wpłacić minimum 75 złotych, a następnie postawić pierwszy zakład za tę kwotę po kursie minimum 1.8. Automatycznie bonus zostanie dodany w ciągu 24 godzin. Jest to ciekawa oferta, albowiem nie jest konieczne obstawianie kilku zakładów po innych kursach, jak ma to miejsce w wielu innych firmach bukmacherskich. Ponadto 150 złotych przy zakładach bukmacherskich to jedna z lepszych obecnie ofert na rynku. Będąc już graczem tej firmy warto regularnie sprawdzać wszelkie promocje związane z konkretnymi wydarzeniami, albowiem Betsafe oferuje od czasu do czasu małe bonusy i promocje dla swych stałych graczy.

Betsafe jest bardzo dobrym miejscem dla graczy pod względem systemów płatności. Do dBetsafe Promocjeyspozycji klientów są możliwe wpłaty poprzez karty kredytowe i debetowe MasterCard oraz Visa, za pośrednictwem kart Paysafecard czy też karty Entropay, poprzez system płatności internetowych Przelewy24 oraz systemy Neteller, Skrill Moneybookers. Można przy tym liczyć na pełne bezpieczeństwo transakcji czy też na to, że ze strony firmy nie będą pobierane żadne prowizje za wpłaty i wypłaty. Dodatkowo transakcje mogą być przeprowadzane tylko za pośrednictwem zarejestrowanych kont czy kart płatniczych, co jeszcze bardziej zwiększa względy bezpieczeństwa.

Betsafe od dawna jest także niezwykle ceniony za profesjonalną obsługę klienta, zwłaszcza pod względem szybkości odpowiedzi. Na klientów firmy czeka między innymi polskojęzyczny live czatu, formularz kontaktowy czy też kontakt telefoniczny. Polscy konsultanci dostępni są każdego dnia między 11 a 18. W przypadku anglojęzycznej pomocy to jest ona dostępna przez całą dobę. Firma ta dba o polskich klientów oferuj ac im nie tylko szybkie odpowiedzi i do tego szerokie centrum obsługi, lecz także i w pełni funkcjonalną polskojęzyczną stronę.

Zdecydowanie Betsafe jest jedną z najlepszych firm bukmacherskich obecnych na naszym rynku. Ten bukmacher oferuje swym graczom szeroki wybór dyscyplin sportowych, polski chat live, doskonały i jeden z lepszych na rynku bonus powitalny, okazjonalne bonusy dla zarejestrowanych użytkowników czy też szeroką ofertę zakładów na żywo. Nie można także zapominać o bardzo atrakcyjnych kursach ze strony tej firmy, szybkich i bezpiecznych wypłatach.

Sprawdź zakłady Betsafe   

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *