Recenzje, Zakłady

Expekt Zakłady Bukmacherskie Recenzja

Expekt to w chwili obecnej dosyć mocno popularna firma bukmacherska online w naszym kraju, która z każdym rokiem zdobywa coraz bardziej rynek nad Wisłą. Dzieje się to między innymi za sprawą prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka, który od lat jest twarzą tej firmy. Samo Expekt jest firmą ze sporym doświadczeniem na rynku, albowiem z powodzeniem funkcjonuje na europejskim rynku od 1999 roku, dzięki czemu może pochwalić się silną pozycją, wysokimi względami bezpieczeństwa oraz znaną i cenioną marką.

Sprawdź zakłady Expekt  

Tradycyjnie na pierwszy warsztat rzucimy stronę internetową tej firmy. Już od samego początku w oczy rzuca się postać Zbigniewa Bońka, który swą osobą reklamuje najnowszy bonus dostępny u tego bukmachera. Strona internetowa podzielona jest na zakładki odnoszące się do zakładów sportowych, kasyna, kasyna na żywo czy też pokera. Jednak już od samego początku widać, że firma ta stawia przede wszystkim na zakłady bukmacherskie. Strona prezentowana jest w białych i pomarańczowych barwach. Dzięki czemu nadaje wrażenia świeżości oraz jest pozytywnie odbierana. Jej układ oraz szata graficzna sprawia, że jest przy tym także niezwykle funkcjonalna orazExpekt Zakłady przejrzysta, a sama nawigacja po stronie nie powinna sprawiać nikomu większych kłopotów. Expekt tym się w głównej mierze odróżnia od konkurencji, że w jego ofercie niezwykle mocno stawia się na polskie rozgrywki. Ekstraklasa reklamowana jest za pośrednictwem banerów reklamowych w centralnej części strony. W lobby strony prezentowane są także aktualne wyniki o zakłady na żywo, zakłady ostatniej szansy, najpopularniejsze zakłady czy też specjalne i ważne wydarzenia. Także w wydarzeniach sporo uwagi poświęconej jest polskiej piłce, sytuacji drużyn w tabeli. U dołu strony z kolei można znaleźć informacje o najnowszych promocjach nie tylko na zakłady sportowe, lecz także w sferze kasyna. Po lewej stronie lobby prezentowane są wszystkie zakłady dostępne w firmie, poszczególne dyscypliny. Osobno przygotowano przy tym także lobby zakładów na żywo. W tym wypadku cała strona pozbawiona została wszelkich ofert promocyjnych, banerów lub innych zbędnych elementów, a skupia się wyłącznie na prezentowaniu aktualnych wydarzeń sportowych na żywo. Strona działa bez zarzutu, a samo obstawianie kuponów, korzystanie ze swego konta jest możliwe z poziomu przeglądarki www.

Firma oczywiście nie zapomniała także o osobach nastawionych na obstawianie meczów i korzystanie z bukmacherki z urządzeń mobilnych. Na urządzenia z systemem iOS lub Android przygotowano specjalną aplikację, z kolei inne urządzenia mobilne umożliwiają korzystanie ze strony mobilnej poprzez przeglądarkę. Wersja mobilna to również bogata oferta zakładów przedmeczowych i zakładów wielokrotnych, liczne zakłady na żywo, bezpieczne i skuteczne zarządzanie kontem przez telefon lub tablet, do tego także szybka i przejrzysta nawigacja po najpopularniejszych ligach piłkarskich, tysiące innych wydarzeń sportowych.

Expekt Zakłady Oferta

Jak widać, strona internetowa Expekt prezentuje się niezwykle schludnie i widać, ze firma ta solidnie przyłożyła się do jej stworzenia i organizacji. Sprawdźmy teraz, jak wygląda sytuacja z samym obstawianiem zakładów sportowych. Po wejściu na stronę Expekt Zakłady Ofertawww od razu można zobaczyć aktualną listę kursów dostępnych w ofercie firmy. Zazwyczaj oscyluje ona w granicach 30 tysięcy! Co najważniejsze, w tym wypadku firma ta jest w znacznej mierze nastawiona na futbol, gdyż ponad 90% wszystkich zakładów to właśnie mecze piłkarskie. Obok piłki nożnej można zdecydować się na obstawianie wydarzeń związanych z tenisem, koszykówką, hokejem, kolarstwem, sportami zimowymi, walki, motorowymi. Ponadto w ofercie znaleźć można także zakłady specjalne związane z kulturą i polityką.

Zdecydowanie obstawianie zakładów w tym miejscu jest praktycznie identyczne jak we wszystkich innych miejscach bukmacherskich online. Klienci Expekt mają do wyboru podstawowe opcje jak i bardziej zaawansowane typy. Można obstawiać zwycięzcę, dokładny wynik, liczbę strzelonych bramek, wydarzenia na boisku, kto pierwszy trafi do bramki, czy obie drużyny tego dokonają, jaki będzie rezultat do połowy oraz wiele innych opcji. Z reguły w każdym spotkaniu piłkarskim zakładów do obstawienia jest ponad 50, co daje całkiem spore pole do manewru dla graczy. Bardzo dobrym rozwiązaniem ze strony tej firmy jest ustawienie niezwykle niskich limitów na zakłady. Mecze mogą być obstawiane już za kwoty niższe niż 1 złoty! W lobby meczy na żywo system jest dokładnie taki sam. Jedynym wyjątkiem jest dodanie do oferty zakładów na czas, czyli wyboru zdarzenia w określonym okresie meczu.

Expekt Zakłady Bonusy i Promocje

Expekt to znakomite miejsce dla miłośników zakładów sportowych, zwłaszcza związanych z naszą rodzimą ligą. Jednak o atrakcyjności tego miejsca nie tylko decyduje bogata oferta sportowa, lecz także ciekawe promocje i bonusy dla graczy. Najważniejszą z nich reklamowana przez Zbigniewa Bońka jest cashback do 111 złotych. W przypadku pierwszego kuponu w systemie z minimalną ilością trzech wyników gracz w przypadku przegranej dostanie zwrot ze strony firmy. Maksymalny zwrot w tym wypadku wynosi 111 złotych, a minimalna kwota kwalifikująca się do promocji to 15 złotych. Jest to całkiem dobra oferta, albowiem nie ponosi się żadnego ryzyka w przypadku swegoExpekt Zakłady Promocje pierwszego kuponu. Podobna oferta dedykowana jest dla graczy mobilnych. W tym wypadku maksymalny zwrot top 40 złotych. Korzystając z obu tych opcji można całkiem sporo zaoszczędzić w przypadku niepowodzenia.

Multi+ to z kolei bonus dedykowany już wszystkim graczom. Dzięki funkcji Multi+ za każdy wygrany, przedmeczowy zakład wielokrotny, który składa się się z 5+ zakładów składowych, można liczyć na dodatkowy bonus Funkcja ta działa tylko w wybranych zakładach i wydarzeniach. Wartość bonusu jest uzależniona od ilości spotkań na jednym kuponie wielokrotnym. Przy 5 meczach jest to +5 procent na konto, a w przypadku 16+ to już 100 procent bonusu! Przy odrobinie szczęścia i dobrej strategii można całkiem sporo zyskać na takim bonusie. Firma ta przygotowała także nagrody dla graczy, którzy będą sprowadzać do lobby nowych użytkowników. Za każdego poleconego i aktywnego gracza można zyskać 40 złotych nagrody. Warto na koniec także wspomnieć o programie VIP, dzięki któremu można zyskać dostęp do wielu innych opcji w systemie, atrakcyjniejsze bonusy oraz przede wszystkim inne, specjalne traktowanie.

Expekt dba na każdym kroku o polskiego klienta. Obok polskojęzycznego lobby gracze mają okazję skorzystać także z profesjonalnego działu obsługi klienta. Prowadzony jest on w języku polskim, a konsultanci są dostępni każdego dnia między 10 a 23. Do dyspozycji klienci mają live czat, adres mailowy lub też specjalny formularz kontaktowy. Firma ta znana jest z szybkich oraz bardzo pomocnych odpowiedzi.

Sprawdź zakłady Expekt  

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *