Mobilne Zakłady, Recenzje, Zakłady

Expekt Zakłady Mobilne

Expekt

Słowem wstępu

Aplikacja mobilna od Expekt w całości bazuje na ofercie od… Betclic. Niech takie stwierdzenie was oczywiście nie zraża, gdyż daje to gwarancje sporej ilości zdarzeń i szybkiego procesu ich ewentualnego rozliczania, co dla typerów zakładów sportowych jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na długofalowe podejście do współpracy z bukmacherem. Chcemy także dodać, że zastosowano tu barwy, które będą wam doskonale znane. Przeplata się głównie biel i pomarańcz, które są przyjazna dla oka i wpływają na to, że możemy z uśmiechem rozgrywać kilka spotkań z rzędu. Całość udekorowano jedynie wstawkami sportowymi, jak murawa, czy w przypadku kasyna mobilnego, ruletka i podobne gry.

Sprawdź zakładyExpekt  

Dostępność na urządzenia

Na szczęście możliwe jest zarówno ściągnięcie aplikacji na Androida, jak i na system iOS. To dobra wiadomość dla posiadaczy smartfonów i tabletów z takim właśnie oprogramowaniem. Wystarczy wejść na witrynę Expekt, by dotrzeć do niezbędnych linków i co ciekawe, nawet z poziomu przeglądarki bez problemu przejrzycie pełną ofertą tam udostępnioną, sprawdzicie także przekaz na żywo z bieżących meczów czy puścicie swoje upragnione kupony. Poziom dostępności uważamy zatem za absolutnie wystarczający i zadowoli on wszystkich zainteresowanych, którzy chcą przejść przez proces rejestracji i spróbują swoich sił właśnie u tego bukmachera mobilnego.

Główne atrybuty i korzyści korzystania

Przede wszystkim warto zwrócić na mnogość zdarzeń. Wchodząc do aplikacji mobilnej Expekt czytamy, że uzyskujemy dostępexpekt 1 do… 30 000 zakładów, możliwych do typowania bezpośrednio z poziomu telefonu. Tym samym mamy natychmiastowy dostęp do gry, bogatą ofertę samych zakładów przedmeczowych oraz tych na żywo, a do tego nowe, całkowicie ekscytujące opcje, chociażby jak świeże Multi+ w którym wygracie jeszcze więcej, niż do tej pory. Korzystając z aplikacji zagwarantujecie sobie także dostęp do otwartych bądź rozliczonych zakładów. Przejrzycie obecnie trwające wydarzenia i zaplanujecie swój udział w przyszłych dzięki kalendarzowi opracowanemu przez administratorów strony przy współpracy z analitykami. A wszystko to podsycone całym mnóstwem różnych promocji, w tym cashbacków czy doładowań gotówkowych.

Oferta zakładów sportowych (plus na żywo)

expekt 3Tak duża ilość zdarzeń sportowych może wywołać dziwne zmieszanie. Nie często znajdziemy tak potężnie rozbudowany produktów bukmacherski, bez względu na to, jaką markę byście teraz wymienili. W samej tylko piłce nożnej znajduje się ok. dwudziestu tysięcy różnych rozwiązań, nie tylko na najpopularniejsze ligi. W co jeszcze zagramy? Tenis, koszykówkę, hokej, siatkówkę, boks, darty czy golf. Całość może zostać uzupełniona przez sztuki walki, wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, żużel czy wiele innych. Na przykładzie piłki nożnej napiszemy, że wszystkie opcje niestandardowe bazują na wysokich kursach, więc nie chodzi tu jedynie o mnogość. W spotkaniu będą kursy na bramki (ok. 40 opcji!), wynik pierwszej połowy (10), rezultat (ok. 5), wynik drugiej połowy (10), strzelcy (+10), handicap i inne, które bez problemu znajdziecie wchodząc na stronę.

Przy zestawieniu na żywo nawet jeśli nie mamy możliwości śledzenia samego spotkania, dobrze jest uruchomić aplikację i sprawdzić przebieg na wirtualnej murawie na której operator wskazuje kto atakuje, jakie jest natężenie tego ataku i wszystkie inne aspekty, które pomogą w dobrym typowaniu w systemie LIVE. Pamiętajcie, że wybierając taką opcję możecie postawić swój zakład najczęściej nawet na minutę przed skończeniem pojedynku. Bo sport jest piękny i nigdy nie wiadomo jak potoczy się rywalizacja.

Promocje

Propozycja powitalna na urządzenia mobilne znacząco różni się od tej stacjonarnej, dlatego dobrze radzimy sprawdzić wszelkie
propozycje, zanim podejmiecie konkretne decyzje. W przypadku Expekt napotkamy na zakład bez ryzyka, co oznacza, że nawet w razie porażki możemy spać spokojnie. Jeśli nigdy nie postawiłeś do tej pory zakładu u tego bukmachera w wersji mobilnej zrób to teraz. Promocja startowa nie uzupełnia się razem z innymi (w kasynie czy zakładach klasycznych), stąd też możesz je pomieszać i czerpać podwójną frajdę. Jakie są wymogi, by uczestniczyć w bonusie?   Postaw kupon ze stawką co najmniej 20 PLN przy minimalnym kursie 1,50. Jeśli nie trafisz, a klub(y) na który postawisz sprawi, że przegrasz, Expekt zwróci Ci stawkę do 40 PLN. Warto grać za maksimum, nic przy tym nie tracicie. Pamiętajmy tylko, by wiedzieć, że zwrot będzie gotówką bonusową, wymagającą obrotu.

Na koniec dodamy, że organizowane są także inne promocje do zapoznania się których zachęcamy po rejestracji.

expekt 2Obsługa klienta z Polski

Bardzo przyjemny jest formularz kontaktowy z ekipą Expekt, więc jeśli chcemy go wypełnić i przesłać z poziomu strony, można to zrobić w kilka tylko chwil. Naturalnie nie braknie także kontaktu telefonicznego i mailowego, wszystko zależne od preferencji. Dodamy, że na podstawie własnych badań Expekt zaznacza, że średni czas odpowiedź na mail wynosi 1 godzinę i 14 minut. Zupełnie inaczej wygląda to w kolejnej propozycji. Najbardziej popularny na przestrzeni ostatnich lat live czat także działa w języku polskim i tutaj, aby skontaktować się z obsługą nie powinniśmy czekać dłużej niż… 2 (słownie: dwie) sekundy!

Podsumowanie

Zakłady bukmacherskie w wersji mobilnej od Expekt przytłoczą was ogromną ilością zdarzeń o wysokich, bardzo atrakcyjnych kursach. Fakt tak dużego zapasu możliwości znacząco przysłania świetny kontakt z supportem, liczne metody płatnicze, świetnie spolszczoną stronę i szybkie aplikacje działające na większości urządzeń dostępnych na rynku.

Sprawdź zakładyExpekt  

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published.