Gry hazardowe, Sloty

Pacific Attack

Gra inspirowana wielkimi bitwami prowadzonymi na Oceanie Spokojnym podczas II Wojny Światowej oraz klasyczną grą w statki, której początki sięgają czasów przed I Wojną Światową. Wciel się w żołnierza i walcz w statku lub w samolocie. Poczuj wojenny klimat i wygraj główną nagrodę. W grze głównej masz szansę wygrać nawet 300 000 monet.

Jeżeli powyżej nie widzisz okna z grą to wyłącz AdBlocka i odśwież stronę!

Witamy w Pacific Attack!

Informacje o grze

Pacific Attack to wideoautomat wrzutowy z 5 bębnami i 15 liniami na wiele monet oraz symbolami wieloznacznymi (wild) i symbolami rozproszonymi (scatter). Można na nim także wygrać darmowe spiny oraz grę premiową Battleship.

W każdej rundzie można wybierać spośród różnych wartości monet. Na każdą z 15 linii można postawić od 1 do 20 monet. Stawka minimalna to jedna moneta na linię, a zakład maksymalny obejmuje wszystkie 20 linii, po 15 monet na linię (w sumie 300 monet).

Wypłacana jest tylko najwyższa wygrana na linii stawki. Kombinacje wygrywają, tylko jeśli symbole są ułożone kolejno od lewej do prawej. Nie dotyczy to symboli rozproszonych. Informacje na temat zwycięskich kombinacji symboli znajdują się w lewym dolnym rogu ekranu maszyny.

Symbole specjalne na bębnach

Symbol Opis
Symbol wieloznaczny, który może zastąpić każdy inny symbol i zapewnić wygraną. Nie dotyczy to symboli rozproszonych i wygranych premiowych.
Symbol rozproszony. Wygrane osiągnięte dzięki symbolom rozproszonym stanowią wielokrotność (wyświetloną w tabeli wypłat) całkowitej stawki.Ponadto, za 3+ symbole rozproszone otrzymuje się darmowe spiny.
Symbol premiowy. 3+ symbole premiowe na jednej linii stawki dają grę premiową. Aby zobaczyć, jak wygląda ekran premii, kliknij przycisk PODGLĄD PREMII po prawej stronie przycisków gry.

Jak grać

Postaw określoną sumę, wybierając poziom stawki, linie i wartość monety.

Kliknij przycisk P. ZAK., aby wybrać liczbę monet, którą chcesz postawić na każdej z linii. Każde kliknięcie powoduje dodanie jednej monety. Informacja o bieżącym poziomie stawki jest wyświetlana pod przyciskami gry.

Kliknij przycisk L. ZAK., aby wybrać liczbę linii, na które chcesz postawić. Każde kliknięcie powoduje dodanie jednej linii do zakładu i wyróżnienie odpowiedniej linii na ekranie. Linie stawki można także wybierać, klikając ich symbole po bokach ekranu maszyny. Informacja o bieżącej liczbie linii stawki jest wyświetlana pod przyciskami gry.

Kliknij przycisk WARTOŚĆ MONETY, aby wybrać odpowiednią wartość monety. Każde kliknięcie powoduje zwiększenie wartości monety do kolejnej dostępnej wartości. Informacja o bieżącej wartości monety jest wyświetlana pod przyciskami gry.

Wysokość stawki w monetach jest wyświetlana w polu „Zakład” z lewej strony przycisków gry, a całkowita kwota stawki jest wyświetlana w panelu gry w dolnej części okna. Aby od razu postawić najwyższą stawkę, kliknij przyciskZAK. MAKS..

Kliknij przycisk spin, aby rozpocząć grę. Obstawiona stawka zostanie odjęta z konta. Jeśli klikniesz przycisk ZAK. MAKS., bębny zaczną obracać się automatycznie. Jeśli wygrasz, zwycięskie linie zostaną wyróżnione, a informacja o wygranej zostanie wyświetlona w panelu gry w dolnej części okna. Informacja o liczbie wygranych monet jest wyświetlana w polu Wygrana po prawej stronie przycisków gry.

Kwota wygranej jest automatycznie dodawana do konta gracza i wyświetlana w oknie gry oraz w polu Wygrana.

Gdy bębny się obracają, można ponownie kliknąć przyciskspin, aby je zatrzymać.

Darmowe spiny

Jeśli wygrasz darmowe spiny, kliknij przycisk Start Free Spins, aby rozpocząć grę. Na ekranie pojawi się informacja o liczbie pozostałych spinów, a bębny zaczną obracać się automatycznie. Jeśli podczas darmowego spinu pojawią się co najmniej trzy symbole rozproszone, wygrane spiny zostaną automatycznie dodane do bieżącej puli darmowych spinów.Pozostałe wygrane uzyskane podczas darmowych spinów są potrajane. Nie dotyczy to gier premiowych.

Gra premiowa

3 symbole premiowe lub więcej na jednej linii stawki dają grę premiową. W grze premiowej trzeba wypełnić misję, polegającą na zniszczeniu floty statków bojowych nieprzyjaciela. Wygrane zależą od stopnia zniszczeń spowodowanych przez gracza wrogowi. Wygrywa się także dodatkową kwotę premiową za każdy zatopiony pancernik. Gra kończy się, gdy gracz zrzuci wszystkie bomby. Zostaje ponownie wyświetlone główne okno gry, a kwota wygranej jest dodawana do sumy wygranych.

Gra jest rozgrywana w 3 etapach:

 • Etap 1: Nadlatuje eskadra samolotów wojskowych i bombarduje statki na siatce, z których część zostaje trafiona, a część nie. Za każdy trafiony statek gracz otrzymuje premię.
 • Etap 2: Gracz wybiera samolot, którym chce bombardować flotę pancerników. Każdy samolot ma różną liczbę bomb i umożliwia uzyskanie różnych wygranych w monetach za różną liczbę trafień.
 • Etap 3: Gracz wybiera kwadraty, na które chce zrzucić bomby. Jeśli statek znajduje się w jednym ze zbombardowanych kwadratów, jest trafiony i gracz otrzymuje premię odpowiednią do samolotu, którego używa. Za zatopienie statku jest przyznawana dodatkowa premia.

Uwaga: Prawdopodobieństwo wygrania większych premii zależy od stawki i liczby symboli premii na wygrywającej linii stawki w rundzie gry, w której została uaktywniona gra premiowa, oraz wybranego samolotu i zniszczeń wśród floty statków.

Ustawienia gry

Kliknij ikonę klucza w oknie gry. W menu „Ustawienia gry” zaznacz wybraną opcję, aby ją włączyć:

 • Efekty dźwiękowe. Włączenie lub wyłączenie efektów dźwiękowych odtwarzanych przy najważniejszych wydarzeniach gry.
 • Dźwięki w tle. Włączenie lub wyłączenie ścieżki dźwiękowej odtwarzanej w tle.

Automatyczny tryb gry

Gdy funkcja gry automatycznej jest włączona, aby rozpocząć grę z jej użyciem, kliknij przycisk AUTO w oknie gry i wybierz liczbę rund, które mają być rozegrane. Po rozegraniu określonej liczby rund gra automatyczna jest przerywana. Aby wyłączyć funkcję gry automatycznej, kliknij przycisk STOP. Gra automatyczna zostanie przerwana po zakończeniu bieżącej rundy.

W trybie gry automatycznej można wybrać następujące ustawienia zaawansowane:

 • Przy dowolnej wygranej. Przerwanie gry automatycznej po wygraniu rundy.
 • Jeśli zostanie wygrana Free spins Przerwanie gry automatycznej, jeśli zostaną wygrane darmowe spiny.
 • Jeśli wygrana zostanie gra premiowa. Przerwanie gry automatycznej, jeśli zostanie wygrana gra premiowa.
 • Jeśli jedna wygrana przekroczy. Przerwanie gry automatycznej, jeśli wygrana jest równa określonej kwocie lub większa.
 • Jeśli gotówka wzrośnie o. Przerwanie gry automatycznej, jeśli ilość gotówki wzrośnie o określoną kwotę.
 • Jeśli gotówka spadnie o. Przerwanie gry automatycznej, jeśli ilość gotówki zmniejszy się o określoną kwotę.

Aby wyłączyć określone warunki gry automatycznej, odznacz odpowiednie pola wyboru lub kliknij przycisk Resetuj.

Zysk dla gracza

 • Teoretyczny zysk dla gracza to 95,5%

Informacje dodatkowe

 • Następujące funkcje gry i ustawienia mogą podlegać regulaminowi serwisu z grami. Więcej informacji na poniższe tematy można znaleźć w serwisie z grami:
  • Procedury wykorzystywane w przypadku niezakończonych rund gier.
  • Czas, po którym nieaktywne sesje gry zostają automatycznie zakończone.
 • W przypadku usterki sprzętu lub oprogramowania do gier wszystkie stawki i wypłaty dotknięte usterką są uznane za nieważne, a wszystkie stawki zwrócone.
Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *