Recenzje, Zakłady

Sportingbet Zakłady Bukmacherskie Recenzja

Od wielu lat Sportingbet jest jedną z najbardziej popularnych marek w kraju i w Europie związanych z zakładami bukmacherskimi online. Firma ta z powodzeniem działa na rynku od 1998 roku i w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm nie posiada swej siedziby na Malcie czy Cyprze, lecz w Wielkiej Brytanii. Firma ta doskonale wie, jak dbać o marketing, czego dowodem jest fakt, iż przez laty sponsorowała angielskie drużyny Wolverhampton oraz Leeds United czy też była sponsorem tytularnym Euroligi koszykarzy.

Sprawdź zakłady Sportingbet  

Na początek przyjrzyjmy się stronie internetowej tego bukmachera. Sportingbet to firma, która choć w swej ofercie posiada kasyno, poker, to jednak w głównej mierze stawia na zakłady bukmacherskie. Dlatego to one znajdują się na głównej stronie firmy, co redukuje już konieczność szukania osobnej zakładki. Od samego pSportingbet Zakładyoczątku w oczy rzuca się prostota strony www.  Firma ta zdecydowała się na prosty układ oraz połączenie białej i niebieskiej kolorystyki. Dzięki intuicyjnemu rozmieszczeniu poszczególnych elementów na stronie, żadna osoba nie powinna mieć większych problemów z odnalezieniem się w lobby. Od razu także widoczne są prezentowane bonusy. Dotyczą one zarówno zakładów sportowych jak i gry w kasynie. W głównym lobby można zaobserwować zakłady bukmacherskie online na dziś, najpopularniejsze zakłady. Zaskoczeniem może być fakt, że wszystkie zakłady na żywo znajdują się w osobnej zakładce. Z reguły firmy bukmacherskie reklamują ten typ obstawiania na swej głównej stronie. Wszystkie dyscypliny sportowe obecne w ofercie firmy zostały pogrupowane wedle odpowiednich zakładek. Regułą w takim wypadku jest ich spis po lewej stronie lobby, co znacząco ułatwia odnajdywanie konkretnych dyscyplin, lig czy wydarzeń sportowych.  W tym wypadku zakłady podzielone są bardziej na dni niż kategorie wedle dyscyplin, konkretnych lig. Z pewnością taki układ wymaga od graczy większej ilości ruchów na stronie, co można uznać za drobną wadę Sportingbet. Gracze raczej obecnie preferują proste i funkcjonalne rozwinięcia dyscyplin. Całość obstawiania zakładów odbywa się w systemie flash za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Firma ta pomyślała także o swych klientach, jacy nastawieni są bardziej na mobilną rozrywkę. Klienci mogą zdecydować się na dedykowaną na konkretny mobilny system aplikację na tablety czy telefony komórkowe. Taka aplikacja daje każdej osobie możliwość obstawiania codziennie nawet spośród 8000 zakładów i korzystania z atrakcyjnych kursów. Można również obstawiać na żywo czołowe ligi europejskie, liczyć na darmowe transmisje na żywo czy też wpłacaj szybko i bezpiecznie środki. Sporym udogodnieniem jest także to, iż firma stworzyła do tego mobilną stronę swego lobby bukmacherskiego. Dzięki temu wystarczy jedynie skorzystać z przeglądarki www w telefonie lub na tablecie.

Sportingbet Zakłady Oferta

Obstawianie zakładów na Sportingbet przedstawimy na przykładzie meczów piłkarskich. Jeśli chodzi o możliwości obstawiania kuponów, to firma ta oferuje ich najwięcej na rynku. Wśród popularnych meczów można znaleźć ponad 100 różnych opcji do zakładów. W ofercie znajduje się standardowe obstawienie dokładnego wyniku całego meczu lub do przerwy, zwycięzcy lub remisu, strzelcy pierwszej bramki, poszczególnych zawodników. Do tego także można obstawiać wynik do konkretnej minuty, rzuty rożne, czas pierwszego i ostatniego gola, liczbę goli, czy obie drużyny Sportingbet Zakłady Ofertastrzelą bramki oraz wiele innych opcji. Przy każdym z zakładów prezentowane są także statystyki mówiące o ostatnich pojedynkach między dwoma ekipami, zawodnikami. Podobnie ma się to do obstawiania zakładów w meczach na żywo. Dodatkowo firma oferuje możliwość obstawienia wydarzenia na każdą konkretną minutę.

Firma wprowadziła zupełna nowość na rynku, a mianowicie wypłacenie. Dzięki takiemu systemowi można ograniczyć ryzyko do zera i wypłacić swoją wygraną natychmiast. Wypłacenie możliwe jest w przypadku zakładów otwartych na określone rodzaje rynków zakładów. Gracze mogą zdecydować się na to, że nie chcą czekać na końcowe rozstrzygnięcia swoich wszystkich typów, dzięki czemu kupon może zostać w każdej chwili rozliczony jako wygrany w zależności od końcowych wyników pozostających na kuponie zakładów. Wygrana jest w tym wypadku księgowana na koncie natychmiast. Oferta ta jest dostępna dla zakładów pojedynczych i akumulatorów i dotyczy również zakładów na żywo. W każdym wypadku wyliczenie wygranej z wypłacenia oparte jest na rodzaju zakładu, kursach już rozliczonych typów czy też wahań kursów typów jeszcze nierozliczonych. To bardzo dobra opcja dla niecierpliwych lub tych, którzy chcą w każdej chwili zmniejszyć ryzyko.

Użytkownicy bukmachera mogą przy tym także zdecydować się na Sportingbet TV. Jest to zakładka pozwalająca zalogowanym graczom na oglądanie transmisji na żywo wybranych wydarzeń sportowych.

Sportingbet Zakłady Bonusy i Promocje

Sportingbet to firma, jaka od dawna kusi nowych graczy atrakcyjnymi bonusami, jak i również nie zapomina o swych aktualnych użytkownikach. W ramach promocji na start nowi gracze mogą liczyć na bonus ubezpieczenia swego pierwszego zakładu do kwoty 150 złotych. Dzięki temu można bez obaw postawić do takiej sumy na konkretny zakład. W sytuacji, gdy kupon będzie przegrany, to jednak firma zwróci graczowi całość sumy. W wielu sytuacjachSportingbet Zakłady Promocje taki cashback jest o wiele lepszym rozwiązaniem aniżeli bonus do depozytu. W ofercie dla stałych graczy można również znaleźć ciekawe promocje. Jedną z nich jest bonus na akumulatory. Wystarczy w tym przypadku wnieść dowolną ilość akumulatorów z minimum trzema typami na piłkę nożną lub tenis w ofercie przedmeczowej.  Ważne jest to, by kurs każdego z typów nie był niższy niż 1.2. Dzięki temu można zyskać nawet do 400 złotych. Przy trzech poprawnie obstawionych typach na jednym kuponie bonus wynosi 10 procent a przy 8 lub więcej aż 35. Bonusowa kwota jest dopisywana do konta w następnym tygodniu. Piłkarski Typer to z kolei oferta, dzięki której otrzymuje się szansę na wygranie nagród z puli 60 tysięcy złotych. Wygrane zaczynają się od 8 dobrych typów na 12. Można wtedy zyskać 10 darmowych spinów do firmowego kasyna. Przy 12 na 12 nagrodą jest nawet 40 tysięcy złotych! Mecz Dnia to oferta, gdzie można otrzymać od  firmy kilka darmowych spinów do gry Starburst, jeśli postawi się na zakład typujący dokładny wynik wybranego meczu dnia.

Sportingbet niezwykle solidnie podszedł do obsługi swych klientów. Polscy użytkownicy firmy mogą liczyć na pomoc ze strony polskojęzycznych konsultantów, jacy są dostępni codziennie między 9:30 a 20:00. Można się z nimi kontaktować poprzez live czat, drogą mailową lub też telefoniczną. Firma gwarantuje szybkie i rzetelne odpowiedzi.

Sprawdź zakłady Sportingbet  

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *