Gry hazardowe, Sloty

Super Lucky Frog

Video slot Super Lucky Frog zabiera nas do magicznego świata. Płynne animacje i kolorowe postacie pomagają wygrać duże pieniądze. Może to właśnie Tobie szczęśliwa żaba przyniesie fortunę. Przeżyj niezapomniane chwile z magicznymi postaciami i pozwól ponieść się fantazji  ogromnej wygranej.

Jeżeli powyżej nie widzisz okna z grą to wyłącz AdBlocka i odśwież stronę!

Witamy w grze Super Lucky Frog!

Gra inspirowana folklorem z nowoczesnymi elementami mangi.

Informacje o grze

Super Lucky Frog to wideoautomat wrzutowy z 5 bębnami i 25 liniami na wiele monet oraz symbolami wieloznacznymi (wild) i symbolami rozproszonymi (scatter). Można na nim także wygrać darmowe spiny oraz grę o Jackpota.

W każdej rundzie można wybierać spośród różnych wartości monet. Na każdą z 25 linii można postawić od 1 do 4 monet. Stawka minimalna to jedna moneta na linię, a stawka maksymalna obejmuje wszystkie 25 linii, po 4 monety na linię (w sumie 100 monet).

Wypłacana jest tylko najwyższa wygrana na linii stawki. Kombinacje wygrywają, tylko jeśli symbole są ułożone kolejno od lewej do prawej. Nie dotyczy to symboli rozproszonych. Informacje na temat zwycięskich kombinacji symboli znajdują się w lewym dolnym rogu ekranu maszyny.

Symbole specjalne na bębnach

Symbol Opis
Symbol wieloznaczny, który może zastąpić każdy inny symbol i zapewnić wygraną. Nie dotyczy to wygranych z symbolami rozproszonymi.
Symbol rozproszony. Wygrane osiągnięte dzięki symbolom rozproszonym stanowią wielokrotność (wyświetlaną w tabeli wypłat) całkowitej stawki (np. 5 symboli rozproszonych to 500 x całkowita stawka). Ponadto jeśli na wybranej linii stawki pojawią się co najmniej 3 symbole przyznawane są darmowe spiny.
Symbol premiowy. 3+ symbole premiowe na jednej linii stawki dają grę premiową. Aby zobaczyć, jak wygląda gra o Jackpota, kliknij przycisk PODGLĄD PREMII po prawej stronie przycisków gry.

Jak grać

Postaw określoną sumę, wybierając poziom stawki, linie i wartość monety.

Kliknij przycisk P. ZAK., aby wybrać liczbę monet, którą chcesz postawić na każdej z linii. Każde kliknięcie powoduje dodanie jednej monety. Informacja o bieżącym poziomie stawki jest wyświetlana pod przyciskami gry.

Kliknij przycisk L. ZAK, aby wybrać liczbę linii, na które chcesz postawić. Każde kliknięcie powoduje dodanie jednej linii do zakładu i wyróżnienie odpowiedniej linii na ekranie. Linie stawki można także wybierać, klikając ich symbole po bokach ekranu maszyny. Informacja o bieżącej liczbie linii stawki jest wyświetlana pod przyciskami gry.

Kliknij przycisk WARTOŚĆ MONETY, aby wybrać odpowiednią wartość monety. Każde kliknięcie powoduje zwiększenie wartości monety do kolejnej dostępnej wartości. Informacja o bieżącej wartości monety jest wyświetlana pod przyciskami gry.

Wysokość stawki w monetach jest wyświetlana w polu „Stawka” z lewej strony przycisków gry, a całkowita kwota stawki jest wyświetlana w panelu gry w dolnej części okna. Aby od razu postawić najwyższą stawkę, kliknij przyciskZAK. MAKS..

Kliknij przycisk , aby rozpocząć grę. Równowartość stawki zostanie odjęta z konta. Jeśli klikniesz przycisk ZAK. MAKS., bębny zaczną obracać się automatycznie. Jeśli wygrasz, zwycięskie linie zostaną wyróżnione, a informacja o wygranej zostanie wyświetlona w panelu gry w dolnej części okna. Informacja o liczbie wygranych monet jest wyświetlana w polu Wygrana po prawej stronie przycisków gry.

Kwota wygranej jest automatycznie dodawana do konta gracza i wyświetlana w oknie gry oraz w polu Wygrana.

Gdy bębny się obracają, można ponownie kliknąć przycisk , aby je zatrzymać.

Darmowe spiny

Jeśli wygrasz darmowe spiny, kliknij przycisk START FREE SPINS, aby rozpocząć grę. Na ekranie pojawi się informacja o liczbie pozostałych spinów, a bębny zaczną obracać się automatycznie. Jeśli podczas darmowego spinu pojawią się co najmniej trzy symbole rozproszone, wygrane spiny zostaną automatycznie dodane do bieżącej puli darmowych spinów. Wygrane z darmowych spinów są potrajane (nie dotyczy darmowych spinów lub kwot wygranych w grach z Jackpotem).

Gra z jackpotem

Gra z Jackpotem rozpocznie się po wylosowaniu przynajmniej 3 żab na jednej linii stawki.

Kliknij przycisk SPIN, aby bębny zaczęły się obracać. Kwota wygranej jest wyświetlana w górnej części ekranu. Gra kończy się po wygraniu Jackpota.

Uwaga: Prawdopodobieństwo wygranej jednego z większych jackpotów zwiększa się wraz z wielkością sumy zakładu w rundzie gry, w której została uaktywniona gra z Jackpotem.

Jackpot – zasady

Jackpot jest progresywny, co oznacza, że część stawki każdego użytkownika grającego w daną grę jest dodawana do puli.

 • Jackpoty progresywne podlegają kontroli operatora kasyna i dostawcy oprogramowania. Wszystkie decyzje są ostateczne i bezdyskusyjne.
 • Wypłacana kwota Jackpota progresywnego jest równa kwocie Jackpota progresywnego na serwerze kasyna w chwili wygranej. Dokładamy wszelkich starań, aby wartość Jackpota progresywnego wyświetlana podczas gry była taka sama, jak wartość na serwerze kasyna.
 • Wartość na liczniku Jackpot może być wyświetlana w innej walucie niż waluta, w której grasz. Jeśli wygrasz Jackpota i grasz w kasynie inną walutą, wygrana kwota jest przeliczana na kwotę w walucie, w której grasz, a następnie jest dodawana do konta.

Operator kasyna i dostawca oprogramowania zastrzegają sobie prawo do zmiany lub unieważnienia zasad dotyczących wygranych Jackpot w dowolnej chwili i na dowolny czas.

Uwaga: Wypłata puli Jackpot podlega regulaminowi serwisu z grami. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w serwisie z grami.

Ustawienia gry

Kliknij ikonę klucza w oknie gry. W menu „Ustawienia gry” zaznacz wybraną opcję, aby ją włączyć:

 • Efekty dźwiękowe. Włączenie lub wyłączenie efektów dźwiękowych odtwarzanych przy najważniejszych wydarzeniach gry.
 • Dźwięki w tle. Włączenie lub wyłączenie ścieżki dźwiękowej odtwarzanej w tle.

Automatyczny tryb gry

Gdy funkcja gry automatycznej jest włączona, aby rozpocząć grę z jej użyciem, kliknij przycisk AUTO w oknie gry i wybierz liczbę rund, które mają być rozegrane. Po rozegraniu określonej liczby rund gra automatyczna jest przerywana. Aby wyłączyć funkcję gry automatycznej, kliknij przycisk STOP. Gra automatyczna zostanie przerwana po zakończeniu bieżącej rundy.

W trybie gry automatycznej można wybrać następujące ustawienia zaawansowane:

 • Przy dowolnej wygranej. Przerwanie gry automatycznej po wygraniu rundy.
 • Jeśli zostanie wygrana Free spins. Przerwanie gry automatycznej, jeśli zostaną wygrane darmowe spiny.
 • Jeśli zwycięzca otrzyma grę premiową. Przerwanie gry automatycznej, jeśli zostanie wygrana gra o Jackpota.
 • Jeśli jedna wygrana przekroczy. Przerwanie gry automatycznej, jeśli wygrana jest równa określonej kwocie lub większa.
 • Jeśli gotówka wzrośnie o. Przerwanie gry automatycznej, jeśli ilość gotówki wzrośnie o określoną kwotę.
 • Jeśli gotówka spadnie o. Przerwanie gry automatycznej, jeśli ilość gotówki zmniejszy się o określoną kwotę.

Aby wyłączyć określone warunki gry automatycznej, odznacz odpowiednie pola wyboru lub kliknij przycisk Resetuj.

Zysk dla gracza

 • Teoretyczny zysk dla gracza to 93,0%

Informacje dodatkowe

 • Następujące funkcje gry i ustawienia mogą podlegać regulaminowi serwisu z grami. Więcej informacji na poniższe tematy można znaleźć w serwisie z grami:
  • Procedury wykorzystywane w przypadku niezakończonych rund gier.
  • Czas, po którym nieaktywne sesje gry zostają automatycznie zakończone.
 • W przypadku usterki sprzętu lub oprogramowania do gier wszystkie stawki i wypłaty dotknięte usterką są uznane za nieważne, a wszystkie stawki zwrócone.
Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *