Gry hazardowe, Sloty

Viking’s Treasure

Poznaj świat wikingów z video slotem Viking's Treasure. Poznaj symbole legendarnych wikingów i  ich zaangażowanie w walce. Zdobywaj z nimi łupy i wygrywaj grając w ten video slot. Spędzaj miło i ciekawie czas grając w Viking's Treasure.

Jeżeli powyżej nie widzisz okna z grą to wyłącz AdBlocka i odśwież stronę!

Zasady gry

Witamy w grze Viking's Treasure! Poniżej znajdują się informacje o tej grze i jej opis.

Informacje o grze

Viking’s Treasure to wideoautomat wrzutowy z 5 bębnami i 15 liniami na wiele monet oraz symbolami wieloznacznymi (wild) i symbolami rozproszonymi (scatter). Można na nim także wygrać darmowe spiny premiowe.

W każdej rundzie można wybierać spośród różnych wartości monet. Na każdą z 15 linii można postawić od 1 do 5 monet. Stawka minimalna to jedna moneta na linię, a stawka maksymalna obejmuje wszystkie 15 linii, po 5 monet na linię (w sumie 75 monet).

Wypłacana jest tylko najwyższa wygrana na linii stawki. Kombinacje wygrywają, tylko jeśli symbole są ułożone kolejno od lewej do prawej. Nie dotyczy to symboli rozproszonych. Informacje na temat zwycięskich kombinacji symboli znajdują się w lewym dolnym rogu ekranu maszyny. Wiking jest symbolem wieloznacznym, który może zastąpić każdy inny symbol i zapewnić wygraną. Dzięki symbolom wieloznacznym zwycięstwa na liniach stawki są podwajane. Złoty skarb jest symbolem rozproszonym. Wygrane osiągnięte dzięki symbolom rozproszonym stanowią wielokrotność (pokazywaną w tabeli wypłat) całkowitej stawki (np. 5 symboli rozproszonych to 500 x całkowita stawka). Trzy symbole rozproszone lub więcej wyświetlane na dowolnym bębnie dają 15 darmowych spinów premiowych. Przy spinach premiowych wszystkie wygrane są potrajane.

Jak grać

Postaw określoną sumę, wybierając poziom stawki, linie i wartość monety.

Kliknij przycisk P. ZAK., aby wybrać liczbę monet, którą chcesz postawić na każdej z linii. Każde kliknięcie powoduje dodanie jednej monety. Informacja o bieżącym poziomie stawki jest wyświetlana pod przyciskami gry.

Kliknij przycisk L. ZAK., aby wybrać liczbę linii, na które chcesz postawić. Każde kliknięcie powoduje dodanie jednej linii do zakładu i wyróżnienie odpowiedniej linii na ekranie. Linie stawki można także wybierać, klikając ich symbole po bokach ekranu maszyny. Informacja o bieżącej liczbie linii stawki jest wyświetlana pod przyciskami gry.

Kliknij przycisk WARTOŚĆ MONETY, aby wybrać odpowiednią wartość monety. Każde kliknięcie powoduje zwiększenie wartości monety do kolejnej dostępnej wartości. Informacja o bieżącej wartości monety jest wyświetlana pod przyciskami gry.

Wysokość stawki w monetach jest wyświetlana w polu „Stawka” z lewej strony przycisków gry, a całkowita kwota stawki jest wyświetlana w panelu gry w dolnej części okna. Aby od razu postawić najwyższą stawkę, kliknij przycisk ZAK. MAKS.

Kliknij przycisk , aby rozpocząć grę. Jeśli klikniesz przycisk ZAK. MAKS., bębny zaczną obracać się automatycznie. Jeśli wygrasz, zwycięskie linie zostaną wyróżnione, a informacja o wygranej zostanie wyświetlona w panelu gry w dolnej części okna. Informacja o liczbie wygranych monet jest wyświetlana w polu Wygrana po prawej stronie przycisków gry. Zwycięstwa na liniach stawki z symbolami wieloznacznymi są podwajane.

Darmowe spiny

Jeśli wygrasz darmowe spiny, kliknij przycisk Start Free Spins, aby rozpocząć grę. Na ekranie pojawi się informacja o liczbie pozostałych spinów, a bębny zaczną obracać się automatycznie. Jeśli podczas darmowego spinu pojawią się co najmniej trzy symbole rozproszone, wygrane spiny zostaną automatycznie dodane do bieżącej puli darmowych spinów. Pozostałe wygrane uzyskane podczas darmowych spinów są potrajane.

Ustawienia gry

Kliknij ikonę klucza w oknie gry. W menu „Ustawienia gry” zaznacz wybraną opcję, aby ją włączyć:

 • Efekty dźwiękowe. Włączenie lub wyłączenie efektów dźwiękowych odtwarzanych przy najważniejszych wydarzeniach gry.
 • Dźwięki w tle. Włączenie lub wyłączenie ścieżki dźwiękowej odtwarzanej w tle.

Automatyczny tryb gry

Gdy funkcja gry automatycznej jest włączona, aby rozpocząć grę z jej użyciem, kliknij przycisk AUTO w oknie gry i wybierz liczbę rund, które mają być rozegrane. Po rozegraniu określonej liczby rund gra automatyczna jest przerywana. Aby wyłączyć funkcję gry automatycznej, kliknij przycisk STOP. Gra automatyczna zostanie przerwana po zakończeniu bieżącej rundy.

W trybie gry automatycznej można wybrać następujące ustawienia zaawansowane:

 • Przy dowolnej wygranej. Przerwanie gry automatycznej po wygraniu rundy.
 • Jeśli zostanie wygrana Free spins. Przerwanie gry automatycznej, jeśli zostaną wygrane darmowe spiny.
 • Jeśli jedna wygrana przekroczy. Przerwanie gry automatycznej, jeśli wygrana jest równa określonej kwocie lub większa.
 • Jeśli gotówka wzrośnie o. Przerwanie gry automatycznej, jeśli ilość gotówki wzrośnie o określoną kwotę.
 • Jeśli gotówka spadnie o. Przerwanie gry automatycznej, jeśli ilość gotówki zmniejszy się o określoną kwotę.

Aby wyłączyć określone warunki gry automatycznej, odznacz odpowiednie pola wyboru.

Zysk dla gracza

 • Teoretyczny zysk dla gracza to 95,9%

Informacje dodatkowe

 • Następujące funkcje gry i ustawienia mogą podlegać regulaminowi serwisu z grami. Więcej informacji na poniższe tematy można znaleźć w serwisie z grami:
  • Procedury wykorzystywane w przypadku niezakończonych rund gier.
  • Czas, po którym nieaktywne sesje gry zostają automatycznie zakończone.
 • W przypadku usterki sprzętu lub oprogramowania do gier wszystkie stawki i wypłaty dotknięte usterką są uznane za nieważne, a wszystkie stawki zwrócone.
Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *