Mobilne Zakłady, Recenzje, Zakłady

Bet-at-home Zakłady Mobilne

Pierwszy rzut okiem na aplikację

W bet-at-home na aplikację mobilną skusili się dopiero niedawno, dlatego cały system jest jeszcze młodziutki i dobrze go odpowiednio wytestować. Na pierwszy rzut oka otrzymujemy produkt w jasnych barwach, znanych nam doskonale z wersji, którą do tej pory oglądaliśmy normalnie poprzez przeglądarkę z naszego komputera stacjonarnego. Całość wydaje się całkowicie intuicyjna, z rozsądnym podziałem na produkty, widocznym ekranem rejestracji i logowania, a przechodząc dalej, także przy decydowaniu o obsługiwanym języku czy stawianiu swoich własnych typów. W tym krótkim tekście skupimy się także na bonusach, obsłudze polskich klientów i funkcjonalności zakładów sportowych.

Sprawdź Zakłady Bet-At-Home  

Produkty dostępne do wyboru

Aplikacja mobilna bet-at-home to pięć różnych produktów. Te, na których będziemy się tu koncentrować to oczywiście sport oraz zakłady na żywo. Te dwa główne człony są zresztą najbardziej rozbudowane i udostępniają niemal nieograniczone możliwości w kwestii wyboru naszych typów. O tym napiszemy jednak szerzej poniżej. Poza tym udostępniono kasyno oraz jego edycję na żywo oraz innowacyjne rozwiązanie, jakim jest wirtualny świat. Obstawimy tam na mecze drużyn, które co prawda nie istnieją, ale powiązane są z rzeczywistością. Przykładowe kluby to VFL Manchester czy VFL Paris. A gracze, których tam widzimy? Ibracadabra, Looney, Van Persia i wiele innych. Produkt pokazuje nam wirtualny mecz, niemal jakby to był produkt od EA Sports. Warto spróbować, bo to bardzo nietypowe rozwiązanie, w którym również panuje losowość.

Urządzenia obsługujące aplikację

Jedną z największych ciekawostek jest tu… prostota. Nie ma żadnej aplikacji, a wersję mobilną możecie przebadać nawet z poziomu własnego komputera, gdzie udostępniono jej podgląd. Nie ma zatem znaczenia czy korzystacie ze smartfonów z
oprogramowaniem iOS czy Androidem i tak będziecie mogli spróbować swoich sił. To bardzo nietypowe, ale nam w dużej mierze oszczędza czas. Nie trzeba bowiem wchodzić na iTunes czy Google Play, nic nie ściągamy, nie zajmujemy sobie miejsca wirtualnej pamięci. Nie trzeba także dodawać, że przyśpiesza to proces gry, a sama wizytówkabetathome 1 działa na tyle poprawnie, na ile pozwala nam własny internet. Przy stabilnym połączeniu będziecie mogli czerpać przyjemność bez żadnych przeszkód zawsze, gdziekolwiek.

Rejestracja i panel użytkownika

Na całym świecie z usług bet-at-home korzysta już 4 miliony użytkowników. To potwornie duża liczba, która przede wszystkim daje gwarancję jakości. Nie bez powodu zaufało im aż tylu chętnych. Proces rejestracji wszystko ułatwia. Wypełniamy tam dane o płci, imię i nazwisko, dane kontaktowe, walutę z której chcemy korzystać (jest ich tam łącznie jedenaście i wcale nie musicie się koncentrować na PLN) i kilka innych, które niczym nie odbiegają od konkurencji. Ten stały element cieszy, bo zawsze powinien być banalny i nie zajmować więcej niż 2-3 minuty. Przy panelu logowania jednakże także zaproponowano dodatkowe rozwiązanie, logowanie jako gość, co umożliwi nam sprawdzenie dodatkowych funkcjonalności, bez konieczności zostawiania tam swoich danych. A jak sam panel? Bardzo obszerny, choć prosty. Poza klasycznymi danymi widnieje tam pełen spis promocji, a tych… cóż, tych jest szalenie wręcz dużo!

Oferta zakładów sportowych w szerszym pojęciu

Warto podzielić sobie zestawienie na kilka opcji. Zaczniemy od tego, że samych dyscyplin jest potwornie dużo i spełnią wasze oczekiwania. Jest piłka nożna (około tysiąc zdarzeń dziennie), tenis, hokej na lodzie, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, baseball czy futbol amerykański. Są jednakże także i mniej znaczące dyscypliny, w tym dart, krykiet, eSport czy… wydarzenia bet-at-home 2społeczne i szachy. Wersja mobilna także pozwala na wybór z tzw. Last minute czy przeskakiwanie z zakładów dzisiejszych na przyszłe propozycje.

A jeśli chcecie grać na żywo i obstawiać… w tej chwili? Nie ma sprawy. Wybrane wydarzenia (nawet futsal!) rozpisano bardzo wyraźnie i przejrzyście, dlatego zobaczymy pełny zakres możliwości. Co prawda sama oferta nie zakłada tak wielu zdarzeń jak w niektórych zakładach sportowych, ale puścimy kupon nawet na możliwość strzelania bramki między 16 a 30 minutą, co jest mocno nietypowe i po prostu fajne.

Bonus od depozytu i promocje

Premia dla nowych użytkowników to nawet 350 PLN na same zakłady sportowe. Kwota ta zależna jest oczywiście od depozytu jaki sami dokonamy. To świetny start, ale bet-at-home zaproponuje także masę innych rozwiązań: bonus Hertha BSC, Bonus Schalke, zwycięzca dnia, send me sixty, betmastercup i wiele innych, zależnych od pory dnia i wydarzeń w świecie sportu.

Obsługa klienta

Ponieważ obsługa klienta jest jednym z trzech głównych aspektów, którym bet-at-home się chwali, powinniście być w stosunku do nich wymagający. Na szczęście pomogą również przy płatnościach (jest Przelewy24!) i przy wszelkich innych możliwych tematach, które dotyczą gry mobilnej. Porozmawiamy przez mail, telefon i live czat, do którego kierowani są wszyscy użytkownicy wersji na smartfony i tablety.

Podsumowanie

Wnioskując po opinii to jedna z ciekawych opcji na rynku. Nie wymaga żadnej instalacji, działa niemal na każdym nowoczesnym urządzeniu, jest szybka, ma ogromne możliwości dotyczące promocji, a polska obsługa dostępna jest dla nas właściwie zawsze. Oferta wydarzeń sportowych (i wirtualnych) jest mocna, chociaż ograniczono ją w wydaniu LIVE, co może być zawodem dla graczy, którzy często korzystają z mniej popularnych propozycji składania kuponów. Jeśli wszak koncentrujecie się na tych kluczowych, to oferta właśnie dla was.

Sprawdź Zakłady Bet-At-Home  

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published.