Mobilne Zakłady, Recenzje, Zakłady

Betsson Zakłady Mobilne

Wprowadzenie do aplikacji mobilnej

Kolorowa aplikacja mobilna od Betsson należy do tych, której nie da się pomylić. Odcienie pomarańcza widzimy niemal wszędzie. Są one doskonale skomponowane z bielą i czernią, dzięki czemu sposób użytkowania nie pozostawia żadnych uwag. Intuicyjność zastosowanego tu systemu jest wprost doskonała, co wyjaśnia zresztą czemu w 2014 roku uznano ich aplikacje za najlepszą, jaka w ogóle powstała. Gdy już ją zainstalujemy, przed nami pojawi się ekran wyboru „kasyna” bądź „zakładów”, jak również standardowe odnośniki do logowania, twojego konta i bieżących promocji, których nigdy tam nie brakuje.

Sprawdź zakłady Betsson  

Rejestracja

Formularz rejestracyjny jest tu niezwykle prosty, z miejscem na imię, nazwisko, e-mail oraz dane adresowe. Wybierzemy także walutę w której gramy, jest ich łącznie dziewięć. Naturalnie wybierzemy także datę urodzenia oraz płeć. Na podstawie tych danych w dalszym okresie gry możemy zostać poproszeni o weryfikacje zamieszczonych informacji, dlatego przestrzegamy, że Betsson działa w tej materii bardzo restrykcyjnie. Rejestracja i sama gra możliwa jest dopiero po ukończeniu osiemnastego roku życia. Dobrą wiadomością jest także dział pomocy, który udostępniono nam nawet w tej wstępnej fazie, gdy dopiero podejmujemy decyzję o rejestracji. Przy usłudze mobilnej proces ten jest taki sam.

Panel użytkownika

To jeden z przyjemniejszych paneli jakie istnieją, stąd też przyznawane wyróżnienia i nagrody nie są dziwne. Wersja mobilna Betsson, nakierowana na zakłady sportowe odeśle nas do panelu jednym tylko kliknięciem. Znajdziemy tam na samej górze przycisk „Wpłata”, którą zrealizujemy poprzez karty Visa, Mastercard oraz portfele internetowe Skrill czy Netteler. Możemy liczyć też na przelewy bankowe. Wszystkie te opcje przyśpieszają proces naszej gry i zrealizujemy to także z poziomu smartfonu! Co dalej? Odnośnik do danych profilowych, bonusów, historii zakładów oraz samej wypłaty. Osobne menu przeznaczono na dział pomocy oraz odpowiedzialny hazard, który dla Betsson jest jednym z kluczowych zagadnień, dzięki któremu odnosi sukces.betsson 1

Urządzenia obsługujące

Wiele aplikacji mobilnych przeznaczonych jest tylko na konkretne urządzenia, tymczasem na Betsson zagramy zarówno na iPhone’ach i iPadach (czyli system iOS), jak również na Androidzie (HTC, Samsung i inne). Nie ma z tym najmniejszego problemu. Pierwsza z tych aplikacji udostępniona jest za pomocą iTunes, drugą natomiast pobierzemy ze strony bukmachera. Pamiętajmy jedynie, że musimy umożliwić instalację poprzez nieznane źródła (ustawienia > bezpieczeństwo > nieznane źródła > włącz nieznane źródła). Jeśli jesteście zainteresowani grą, możecie także spróbować swoich sił po prostu otwierając przeglądarkę internetową. W ten sposób także założycie swoje konto lub zalogujecie się na to, które już posiadacie.

Oferta aplikacji i zakłady na żywo

Mobilny Betsson to prawdziwy raj dla typerów, którzy lubią nie tylko obstawiać wcześniej zaplanowane kupony, ale także dla tych, którzy lubią zdarzenia na żywo. Część ze spotkań, których nie znajdziecie w telewizji (bądź których nie możecie obejrzeć z poziomu stadionu), transmitowane są przez ich telewizję, dzięki czemu na bieżąco wykorzystacie Zakłady na żywo, dostępne w ofercie tego bukmachera. Oznacza to oczywiście tyle, że wypuścicie kupon nawet w 89 minucie meczu piłkarskiego. Co ważne, można grać także na mniej ważne zdarzenia jak ilość zebranych żółtych kartek, wykonanych rzutów rożnych czy pełne handicapy, w zależności od uznania. Gra w ten sposób, podobnie jak cały interfejs, jest bardzo intuicyjna i prosta.

Promocje mobilne

Należy pamiętać, że bukmacherzy często udostępniają promocje, które działają tylko mobilnie. W ten sposób wykorzystamy dla przykładu darmowe spiny, często rozdawane także przez Betsson. Jeśli jednak mówimy stricte o zakładach sportowych, betsson 2najpopularniejszymi bonusami, przeznaczonymi dla wszystkich użytkowników są zakłady bez ryzyka, których nigdy nie braknie w tej ofercie. Dzięki ni możecie obstawiać mecze lub serie meczów, mając gwarancję pełnego zwrotu zainwestowanych środków, w razie porażki. Betsson limituje jednak maksymalne kwoty do obstawiania. Oczywiście do tej akcji dodać należy także loterie czy bonus od pierwszej wpłaty, który dla użytkowników urządzenia mobilnego wynosi 100% do kwoty 200 PLN. Czyli przy takiej wpłacie łącznie zagramy za 400 PLN!

Obsługa klienta

Podejście operatora do graczy i ich wymagań czy problemów jest jednym z elementów, za które cenimy Betsson. Skontaktujemy się z nimi z poziomu gracza na naszym smartfonie bądź tablecie. Możemy oczywiście zadzwonić czy wysłać maila, ale kluczowy najczęściej jest live czat, który w języku polskim dostępny jest siedem dni w tygodniu między 9:00 a 22:00. Typowy czas odpowiedzi udzielanej przez dyspozytora to zaledwie 30 sekund, co spodoba się także tym najbardziej wymagającym. Za pomoc posłuży także obszerny dział FAQ, gdzie zamieszczono większość kluczowych informacji, także o regułach gry, opcjach płatności czy odpowiedzialnej gry.

Podsumowanie

Aplikacja mobilna Betsson w której znajdziemy także mocno rozbudowane kasyno z listą najpopularniejszych wideo slotów świata, to opcja z której nie można być niezadowolonym. Szybkie wpłaty, całkowite bezpieczeństwo użytkowania, a przy tym prostota gry i typowania to czynniki, które powinny mieć wpływ na podjęcie przez was decyzji. Warto zarejestrować się już teraz, sprawdzić jak prosty jest to proces, który jednocześnie otworzy drogę do bonusu od wpłaty czy samej oferty wydarzeń sportowych, łącznie z transmitowanymi meczami na żywo, które obstawimy także będąc w drodze do pracy (w metro, pociągu). To jeszcze nigdy nie było tak proste.

Sprawdź zakłady Betsson  

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *