Mobilne Zakłady, Recenzje, Zakłady

Sportingbet Zakłady Mobilne

Wygląd i wstęp do aplikacji zakładów sportowych

Aplikacja mobilna opracowana przez Sportingbet pełna jest kontrastów, dzięki czemu otrzymamy ciekawe narzędzie do rozrywki. Otrzymamy kluczowe kolory dla tej marki, czyli jasne niebieskie, ale połączono jest z bielą, ale również szarością, która odróżni nam kategorie po których będziemy surfować. Cała aplikacja, którą dostaliśmy ma bazować właśnie na intuicyjności, stąd zastosowana zasada. Zobaczymy to także na stronie głównej, gdzie trafia do nas przycisk rejestracji bądź logowania. Oba te procesy zostały uproszczone, więc nie będziemy musieli tracić czasu na brnięcie przez zbędne strony. Należy przy tym pamiętać, że jako licencjonowana przez Malta Gaming Authority firma ma obowiązek weryfikacji podawanych przez nas danych. Zawsze zatem dopilnujcie, by wprowadzać te poprawne, a przy tym mieć ukończone 18 lat.

Sprawdź zakłady Sportingbet  

Główne korzyści wynikające z użytkowania aplikacji

Sam bukmacher podkreśla pięć czynników, które wpływają na popularność ich oferty. To oczywiście punkty, których nie można im odmówić i które dokładnie dla was przetestowaliśmy. Co zatem zaliczymy do tego zestawienia? Po pierwsze każdego dnia otrzymujemy około 8 000 różnych zakładów, zaprezentowanych zawsze z wysokimi kursami. Po drugie można obstawiać na żywo większość czołowych lig europejskich w piłce nożnej. Po trzecie dopilnowano byśmy mogli oglądać darmowe transmisje na żywo z wybranych wydarzeń – tak, zrobimy to również przez urządzenia mobilne. Po czwarte, wpłaty przez aplikacje są natychmiastowe i całkowicie bezpieczne w realizacji. Po piąte, co łączy się także z punktem poprzednim, Sportingbet gwarantuje pełną dyskrecję. Nasze dane i transakcje będą tam w 100% zabezpieczone.

Urządzenia, które obsługują aplikacje

W przeciwieństwie do większej ilości konkurencji, Sportingbet zdecydował się na nietypowe rozwiązanie. O ile użytkownicy oprogramowania iOS od Apple skorzystają naturalnie z App Store/iTunes, to pozostałe systemy, w tym Android czy Windows, sportingbet 1będą musieli po prostu wejść na stronę internetową. Nie będzie tu potrzebny żaden download, by móc założyć konto i czerpać pełnię frajdy z udostępnionych produktów. Nie musicie się też martwić o wersję językową, gdyż ta została całkowicie spolszczona, również dla użytkowników telefonów. Co ważne, urządzenia te nie ograniczyły metod wpłaty, w których oprócz Visy, Mastercard, Nettelera czy Skrilla wylądowało też najpopularniejsze i najważniejsze Przelewy24.

Dla zainteresowanych dodamy, że aplikacja na iOS waży dokładnie 19 MB i kompatybilna będzie z każdym urządzeniem, która ma system 7.0 lub wyższy, dotyczy to iPhone’ów, iPada oraz iPod touch.

Bezpośrednia oferta zakładów bukmacherskich

Jak już zaznaczyliśmy wcześniej, w ofercie możemy znaleźć nawet 8 000 propozycji do naszych przyszłych kuponów. Najczęściej wybieranymi propozycjami od Sportingbet są Liga Mistrzów i Liga Europy (w przypadku piłki nożnej) a także EuroCup oraz NBA (Koszykówka). W dalszej kolejności promowany jest tenis. Naturalnie samych dyscyplin nie zabraknie i bukmacher dostosuje się do waszych potrzeb, co za tym idzie znajdziemy tak także propozycje na siatkówkę, hokej na lodzie, piłkę ręczną, żużel, darty, snookera czy baseball. Mniej znane wydarzenia także mogą paść waszym łupem, dlatego warto ich wyszukiwać i być na bieżąco z samą, zmienną każdego dnia, ofertą.

Propozycje live dostępne są co dzień, nawet w przypadku, gdy główne ligi europejskie (piłka nożna) akurat nie grają. Stąd mecze pokroju Bangkok FC kontra Nakhonpathom to całkowita norma. Zagramy poprzez ten system na liczbę goli, remis nie ma zakładu, dokładny wynik czy różne handicapy. Pamiętajmy, że obstawiamy w czasie rzeczywistym i mamy w tym aspekcie pełną dowolność.

Promocja od pierwszej gry i kolejne

Jeśli uważaliście, że graliście u bukmachera, który dysponuje licznymi promocjami, to gwarantujemy, że byliście w błędzie. Sportingbet systematycznie proponuje ok. siedmiu różnych rożnych rozwiązań. Pierwsze z nich i to najbardziej ważne z punktu widzenia wielu początkujących, to bonus powitalny, który w tym przypadku dotyczy zakładu bezsportingbet 2 ryzyka nawet do kwoty 150 PLN. Oznacza to oczywiście tyle, że jeśli zagracie kupon o takiej wartości (przy spełnieniu określonych warunków, dla przykładu wymagany min. kurs) i szczęście się do was nie uśmiechnie, otrzymacie 100% zwrotu w gotówce promocyjnej. Poza tą akcją macie jeszcze inne: EuroExpert w którym czekają nagrody warte 2 miliony złotych, bonus na akumulatory, piłkarski typer na 8 spotkań, mecze dnia, premium club dla najlepszych i tygodniowe zwroty.

Obsługa klienta w języku polskim

Sportingbet tak rozwinął swoje zakłady w wersji mobilnej, że do samego działu FAQ wystosował zewnętrzną stronę z wyjaśnieniami o koncie gracza, wpłatach, zakładach, promocjach czy odpowiedzialnym hazardzie. Bez problemu napiszecie do nich mail, skontaktujecie się telefonicznie czy rozwiejecie ewentualne wątpliwości przy użyciu live czata. Ten dostępny jest także w języku polskim (jak cała strona) w godzinach od 9:30 do 20:00 czasu polskiego.

Zakończenie

Wypisane powyżej punkty wpływają na jakość rozgrywki, ale przede wszystkim na całkowite poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizmu. A tego przecież oczekuje każdy gracz, bez względu na swój staż. W usługi mobilne doskonale wkomponowano promocje i typowanie na żywo. Nie zawiedzie także sama aplikacja, z której szybko skorzystamy na większości znanych nam urządzeń (tablet, smartfon). Uzupełnimy to o prostotę użytkowania i szybkie metody płatnicze, uwzględniające Przelewy24 o czym niestety możemy pomarzyć przy wielu innych apkach bukmacherskich. Sportingbet zachęca od 1998 roku i robi to doskonale.

Sprawdź zakłady Sportingbet  

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *