Mobilne Zakłady, Recenzje, Zakłady

Unibet Zakłady Mobilne

Czas start, tak wygląda aplikacja

Wielu ludzi uważa, że aplikacja mobilna od Unibet jest najprostszą w użytkowaniu na całym świecie. Promowane są zresztą w specjalnych spotach, które w istocie pokazują jedynie kilka kliknięć, które zawsze doprowadzi nas do celu. Przetestowaliśmy dla was wszystkie możliwości, które wiążą się z graniem poprzez urządzenia mobilne i zaznaczymy już teraz: było warto, to świetny produkt dla każdego pełnoletniego użytkownika, który chce próbować swoich sił w obstawianiu zakładów. Pierwsze co otrzymamy po wejściu do aplikacji to zielone menu, które każdemu skojarzą się z logotypem. Stąd też nawet gdyby go brakowało, wiedzielibyście, że korzystacie z oferty Unibet. Barwy te wymieszano z biel i ciemnym grafitem, co często zmieniane jest w zależności od urządzenia i jego oprogramowania. W dalszej części przedstawiamy najważniejsze składniki oferty tej marki.

Sprawdź zakłady Unibet  

Główne korzyści z jej użytkowaniaunibet 2

Jak wszyscy, także Unibet wymienia kluczowe zagadnienia, które sprawiają, że to pozycja wyjątkowa i mocna wśród tak licznej konkurencji. Po pierwsze ściągnięcie aplikacji jest właściwie natychmiastowe i skorzysta z niej każdy, kto ma dostęp do internetu. Jest ona także w pełni bezpieczna i chroniona licznymi zabezpieczeniami. Otrzymamy „w pakiecie” wyjątkowo wysokie kursy do wszystkich najważniejszych wydarzeń sportowych. W skali rocznej Unibet transmituje w trybie Na Żywo nawet 10 000 różnych potyczek, bezpośrednio i prosto na waszą komórkę. Możemy obstawiać live i przed meczem z kursami modyfikowanymi na żywo. A wszystko to okraszone spersonalizowanymi powiadomieniami, które możemy ustawić bezpośrednio pod nas.

Urządzenia obsługujące apkę

Od razu potwierdzamy: Aplikacja dostępna jest poprzez system iOS a także Android. Jeśli chcemy uniknąć jej ściągania (waży 73,7MB, obsługuję język polski i wymaga systemu iOS co najmniej w wersji 7.0, w przypadku iPada, iPod touch i iPhone), możemy wejść przez stronę internetową i da nam to równie dobry efekt. Uzyskiwane oprogramowania jedynie nieznacznie różnią się od siebie wyglądem, ale jest to jedyny aspekt, który dostrzeżecie. Każda funkcja czy wysokość kursów jest odwzorowaniem pozostałych. Testowaliśmy trzy różne urządzenia, z równie dobrym efektem. A jak pokazują niektóre materiały, bez problemu puścimy swoje kupony także przez… iWatch. I nie jest to żaden żart, nawet wówczas jest to szalenie proste i bezpieczne w maksymalnym tego słowa znaczeniu.

Oferta zakładów sportowych

Wspomnieliśmy wyżej, że aplikacja waży ponad 70 MB. Wiele odpowiedników waży nawet kilkakrotnie mniej. Jest to spowodowane rozwiniętym systemem typowania, który działa znacznie sprawniej, ale tym samym, wymaga więcej miejsca na dysku. W ofercie zakładów znajdziemy standardowe zdarzenia, w ofercie przekraczającej nawet… 40 000 propozycji. To być może najlepsza oferta na całym europejskim rynku. Jeśli doliczymy do tego tysiące propozycji nakierowanych na najpopularniejszą tam koszykówkę, hokej na lodzie, piłkę ręczną czy tenis, otrzymujemy produkt właściwie idealny. Dzięki kreatywnym rozwiązaniom mamy tu także możliwość gry na żywo, gdzie na naszym telefonie zobaczymy transmisję z tego wydarzenia (tak, transmisję wideo!). Do tego zagramy nawet na specjalnie przygotowane do tego wyścigi konne czy psów, supertoto-superscore.
Oferta zakładów sportowych robi wrażenie pod wieloma względami, czego ukoronowaniem jest osobny dział newsów i rankingów użytkowników.

Obstawianie w trybie live

Propozycji na żywo jest dokładnie tak samo dużo, jak tych standardowych, więc nie ograniczajcie się i próbujcie swoich sił unibet 1nawet wówczas, gdy wybrane przez was spotkanie już jest rozgrywane. Miejcie przy tym na uwadze, że kursy będą się zmieniać w zależności od przebiegu meczu i pozostałego czasu. To aspekt na który trzeba zwrócić uwagę, ale który daje przy tym potężne możliwości.

Ważne: Unibet dysponuje swoją własną telewizją, UnibetTV.

Promocje, w tym startowa

Nie mamy tu co prawda do czynienia z klasycznym bonusem od pierwszej wpłaty, ale rekompensują nam to inne zdarzenia. Dla przykładu jeśli obstawimy zakład o wysokości min. 200 PLN w Lidze Mistrzów, to bukmacher odda nam za to ekstra 50 PLN, które przeznaczymy na kolejne spotkania. Mało tego, występuje tam także promocja „Bezpieczne 90+” w którym zwroty z potyczek sięgają nawet… 400 PLN. To jeszcze więcej niż w standardowych akcjach tego typu, co ucieszy tych, którzy preferują gry na większe stawki.
Na Unibet przygotowano także wsparcie dla tych, którzy śledzą ich kanał Twitter, bądź zaciągają do gry znajomych.

Obsługa klienta

Centrum pomocy od tego bukmachera mobilnego gwarantuje bardzo mocno rozbudowany dział FAQ, gdzie widnieją dane o problemach z logowaniem, weryfikacji konta, bonusach i pieniądzach. Ale jeśli tylko nie będzie to dla was wystarczające możecie kontaktować się także poprzez telefon, mail i live czat, które obsługiwane są w godzinach od 10:00 do 19:00 lub 21:00 w zależności od dnia.
Mowa oczywiście o języku polskim, ten angielski czynny jest całą dobę.
Ważne: Od maja obsługa telefoniczna nie będzie możliwa.

Podsumowanie

Expekt cechuje być może największa oferta zakładów sportowych w wydaniu mobilnym na rynku europejskim i światowym. Ma intuicyjny system, który dostosujemy niemal do każdego urządzenia jakim dysponujemy. Dwie wady to brak promocji startowej oraz usuwanie kontaktu telefonicznego, ale są to na tyle mało znaczące kwestie, że można je śmiało pominąć bez utraty jakości rozgrywki. A jeśli dodać do tego liczne opcje płatnicze, jak karty kredytowe, Skrill czy nawet paysafecard, robi się świetnie!

Sprawdź zakłady Unibet  

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *