Mobilne Zakłady, Recenzje, Zakłady

Betclic Zakłady Mobilne

Kilka słów wstępu

Jeśli mówimy o aplikacji sportowej dla Betclic, to trzeba nadmienić o wielu aspektach, które poruszamy na dole, w kolejnych punktach. Teraz skupiamy się na skromnym wstępie i informacjach o wyglądzie ich produktu. Cały oparty jest bowiem na bieli i ewentualnie jasnej szarości, jedynie od czasu do czasu dostrzeżemy barwy ich logotypu, które wyróżniają elementy, które powinny być szczególnie dostrzegane przez kibice i fana zakładów. Jedynym od tego odstępstwem są… mecze na żywo, które nabierają znacznie żywszych barw.

Rejestrując się, pamiętajcie, że przy pierwszym depozycie możecie skorzystać z takich opcji jak karty kredytowe (Visa i Mastercard), Przelewy24 (najważniejsze z punktu widzenia polskich graczy), Skrill, przelew bankowy oraz paysafecard i Netteler.

Sprawdź zakłady Betclick  

Gdzie zagramy na aplikacji mobilnej?

Na Betclic mamy – co nie jest dziwne – lustrzaną wersję tego, co dostrzeżemy w zakładach sportowych Expekt. Zatem bez problemu będziemy użytkować aplikację mobilną na systemy Android jak i na iOS. Jest ona doskonale przygotowana w oparciu o obie te możliwości i sprawują się równie dobrze bez względu na typ smartfonu bądź tabletu, który właśnie posiadamy. Co najważniejsze, zagramy także z poziomu witryny mobilnej, wystarczy zatem wpisać adres i przejść do panelu rejestracyjnego. Nie ma tu potrzeby instalowania niczego, co przyśpieszy proces naszego wdrożenia, nie zajmie zbędnego miejsca pamięci dysku i nie doda nam kolejnej ikonki, których często mamy za dużo, by szybko połapać się w naszych zasobach.betclic 1

Korzyści grania w wersję mobilną zakładów sportowych Betclic

Oferta bukmachera Betclic jest jedną z lepszych na rynku, a być może nawet najbardziej atrakcyjną, jeśli chodzi o pewne aspekty. Przede wszystkim pamiętajmy, że gra w ten sposób to natychmiastowy dostęp do pełnej oferty meczów i wydarzeń oraz szalenie bogata oferta propozycji przedmeczowych i na żywo. To również pasjonująca opcja typowania Multi+, które zapewniają większe wygrane, niż miało to miejsce wcześniej. Korzystając z Betclic w wersji mobilnej zyskujecie również dostęp do otwartych i już rozliczonych zakładów, bezpośrednio z użytkowanego telefonu. Gdyby tego było mało, możemy przeglądać trwające i nadchodzące wydarzenia i dopasować swój kalendarz do rozkładu zbliżających się potyczek. Wciąż nie jesteście przekonani? To co powiecie na liczne, dedykowane promocje, które czekają na nowych i stałych użytkowników?

Magiczna oferta zakładów bukmacherskich, w tym na żywo

Zanim przejdziemy do liczb, zaznaczymy, że w samych zakładach bardzo poważnie – także mobilnie – potraktowano poszczególne kategorie. Nie wycinano ich i nie ograniczano oferty. Znajdziemy zatem poza piłką nożną, tenisem, koszykówką, piłką ręczną, siatkówką czy hokejem także i te mniej znane wydarzenia, z formuły 1, futbolu amerykańskiego, krykieta, Nascaru czy rugby. Po poszczególnych kliknięciach otrzymacie spis lig, które mogą zainteresować, a następnie jasno oznaczone mecze i kursy, które odróżniają się rozmiarem i ciemnym kolorem, który skojarzycie z logotypem Betclic.

betclic 2Ogólna liczba proponowanych typów często sięga 30 000. Tak potwornie duża liczba robi wrażenie właściwie na każdym i nawet my, pisząc to mamy szeroko otwarte oczy ze zdziwienia. Naturalnie, kluczowym produktem jest tu piłka nożna, łącznie z takimi ligami jak Boliwia Profesional czy austriacka Regionalliga.

Bardzo ciekawie prezentuje się także opcja ‘na żywo’ przy której wyświetla się numer trwających właśnie meczów. Możemy tam na bieżąco obserwować wydarzenia w formie tekstowej, gdzie widzimy przebieg np. setów i kilka możliwości wyboru postawionych prze graczem.

Sportowe promocje

Bonus startowy dla początkujących użytkowników to powszechnie używany cashback, który w tym przypadku da nam nawet 100 PLN zwrotu od postawionego kuponu w wersji stacjonarnej i 40 PLN w wersji mobilnej. Jeśli zatem zagramy na wskazane wydarzenie (tylko pamiętajcie, by dokładnie czytać reguły i zasady obowiązujące przy promocji) za kwotę 100 PLN i niestety kupon nam nie wejdzie, tym samym bukmacher zwróci nam gotówkę w 100%. To samo tyczyć się będzie każdej kwoty, maksymalnie do tej przez nas opisanej. Uzyskane w taki sposób środki będą gotówką bonusową podlegającą dodatkowemu obrotowi przed jej wypłatą.

Poza startową promocją obowiązują również eventy na Ligę Mistrzów, którą obstawimy bez ryzyka oraz bonus na Euro i wyścigi na Euro. To dwa osobne działania, które uzupełniają pulę czterech promocji, często występujących minimalnie w takiej liczbie.

Polacy, a obsługa klientabetclic 3

Przechodząc do aplikacji mobilnej i próbując skontaktować się z obsługą klienta natrafimy na formularz kontaktowy, którego wysłanie zajmie kilka chwil. Tym samym bez trudu porozmawiamy mailowo, ale także telefonicznie. Popularny live czat w języku polskim dostępny jest cały tydzień, także w weekendy, między godziną 10:00 a 23:00. Nie ma od tego odstępstw, a średni czas oczekiwania na rozmowę z konsultantem wynosi 3 sekundy.

Warto także nadmienić o dziale FAQ, który uzupełniono o większość kwestii, które można poruszyć w rozmowie z pracownikiem bukmachera.

Na zakończenie recenzji

Doskonała obsługa techniczna działająca niemal cały dzień, liczne promocje, które niemal całkowicie wyczerpują tematykę
cashbacku, a przy tym mnogość zdarzeń sportowych, które sięgają czasem nawet 30 000 różnych propozycji. Oferta Betclic nie bez powodu jest powszechnie szanowana, a ich aplikacja mobilna doskonale sprawuje się na naszych urządzeniach z których także dokonamy natychmiastowej wpłaty czy wypłaty. Warto zwrócić uwagę na każdy aspekt, także miłą dla oka szatę graficzną, która wprowadzi nas w dobry nastrój.

Sprawdź zakłady Betclick  

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *