Mobilne Zakłady, Recenzje

William Hill Zakłady Mobilne

Aplikacja mobilna William Hill

Jeśli szukacie aplikacji, która na pierwszy rzut oka jest przyjazna i ciepła, to WilliamHill wygra już na starcie. Koniec z ciemnymi kolorami, które widzimy niemal wszędzie. Połączenie barw tego bukmachera, czyli bieli, niebieskiego i żółtego spisuje się doskonale i automatycznie kieruje nas do panelu rejestracji. Oczywiście nie kierujemy się wyłącznie wyglądem, ale spoglądamy przede wszystkim na funkcjonalność, williamhill 3wszelkie dodatki, promocje, produkty (zagracie także w kasynie, tym na żywo, ale również bingo czy gierki) i możliwości aspektu, który będzie nas tu interesował szczególnie, czyli obstawianie spotkań i wydarzeń na żywo, bezpośrednio z poziomu telefonu. Zapraszamy do naszego krótkiego wprowadzenia w świat WilliamHill i ich możliwości.

Urządzenia udostępniające

Posiadacze smartfonów oraz tabletów mogą spokojnie odetchnąć. Na WilliamHill zagramy naturalnie przy użyciu systemów iOS (iTunes, czyli sprzęt od Apple) oraz Android (dla przykładu HTC czy najpopularniejszy w Polsce Samsung) i BlackBerry. To podstawowa i najważniejsze informacja, gdyż dzięki temu natychmiastowo możemy przeskoczyć do zakładów bukmacherskich i przeczesać obszerną ofertę. Przeciwnicy aplikacji skorzystają przy tym z bezpośredniego dostępu przez przeglądarkę, więc jeśli tylko macie ją odpowiednio zaktualizowaną (to bardzo ważne), możecie swoich sił spróbować nawet teraz, wystarczy przejść na stronę i dokonać rejestracji.

Sprawdź zakłady William Hill  

Rejestracja i panel użytkownika

A skoro wspomnieliśmy już o rejestracji, to znajdziemy tam standardowy formularz, który należy wypełnić. Zamieścić tam należy klasyczne dane, jak imię, nazwisko, płeć, dane kontaktowe, w tym numer telefonu. Pamiętajcie, by zawsze podawać prawdziwe, własne dane. W razie ich sfałszowania konto zostanie zablokowane, a wy stracicie zamieszczone na nim środki. W celu weryfikacji istnieje duże prawdopodobieństwo, że po pewnym czasie zostaniecie poproszeni o złożenie dokumenty potwierdzającego tożsamość. williamhill 2Ale to już zostawiamy, wierzymy, że kwestia bezpieczeństwa jest równie ważna także dla was. Dalsze ruchy spodobają się bardziej, panel logowania to zaledwie dwa okienka, numeru konta oraz hasła do niego. Sam panel gry, który spotkacie zachowano w kolorze niebieskim i białym, o czym mówiliśmy we wstępie. Znajdziemy tam odnośnik do strony głównej, oferty, danych o firmie czy wirtualnych zakładów, a także spis wszystkich dyscyplin, łącznie z dopasowanymi obrazkami, co sprawi, że wybierzecie właściwe menu nawet bez czytania.

Bonus od pierwszego depozytu i pozostałe

Powitalna promocja od WilliamHill bazuje na bardzo prostym przesłaniu, czyli na darmowym zakładzie, który otrzymamy. Jeśli
zdecydujemy się postawić prawdziwą kasę do kwoty 25 euro, to dokładnie tyle samo otrzymamy na kolejny mecz, który będziemy mogli swobodnie wykorzystać w dalszym terminie. Pamiętajcie przy tym, aby pierwszej wpłaty zawsze dokonywać standardową metodą, gdyż depozyty przez Skrill bądź Netteler nie są brane pod uwagę. Okienko typu pop-up z możliwością odbioru bonusu (samą rejestracją) powinno się wam pojawić wkrótce po przejściu na stronę. Równie istotny fakt to oczywiście pozostałe promocje, które aktywowane są od czasu do czasu, by urozmaicić rozgrywkę i przyciągnąć „świeżą krew”. Gorąco polecamy przeglądać wizytówkę WilliamHill, by nigdy nie ominąć wydarzeń, które mogą nas zainteresować, jak dla przykładu darmowe zakłady, cashbacki czy bezpieczne kupony, tak bardzo popularne na aplikacjach mobilnych.

Oferta zakładów sportowych

Nie będzie niespodzianką, gdy napiszemy, że najpopularniejsze zakłady u tego bukmachera to piłka nożna i tenis, a następnie koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka i piłka ręczna. Poza tym zestawieniem przygotowano także dwadzieścia cztery (24) inne dyscypliny i zdarzenia, w tym nawet polityka, motocykle, rugby union, UFC/MMA oraz wyścigi chartów i konne, tak popularne w Wielkiej Brytanii.

W samej aplikacji możemy wybrać datę spotkań, które nas interesują, dyscypliny, a potem bezpośrednie zdarzenia. W niektórych odsłonach – nawet w kontekście gry na żywo – udostępnia się dwieście propozycji, w tym na handicapy, pierwszego strzelca bramki (jeśli chodzi o piłkę nożną), wynik do połowy, dokładny rezultat i całą masę innych aspektów. Istnieje także produkt WHTV, który jak się domyślacie, udostępnia oglądanie wybranych meczów na żywo i typowanie w nich, bez względu na to, które jest aktualnie minuta i jak wiele pozostało do końca. Możliwości tego bukmachera sportowego są zaiste potężne.

Obsługa klienta

Obszerny dział FAQ, w którym znajdziecie informacje o rejestracji, wpłacie/wypłacie, koncie, metodach płatności (karty
kredytowe, portfele internetowe, vouchery gotówkowe, płatność przez bankowość internetową, wszystko to jest dostępne w zestawieniu i można z tego korzystać dowolnie, również w wersji mobilnej) czy nawet pomoc przy stawianiu zakładów i dane o ich rodzajach jest dostępny z poziomu mobilnego i przeglądarki.

To co zainteresuje was najbardziej, to rozmowa z polską obsługą. Jest to możliwe telefonicznie, przez mail oraz live czat, co dzień, siedem dni w tygodniu między godziną 9:00 a 23:00, co daje nam wiele możliwości i ułatwia cały proces rozwiązywania problemów.williamhill 1

Podsumowanie

WilliamHill w wersji mobilnej zakładów sportowych otwiera przed nami całkowicie nowy wymiar rozrywki. Cieszy przyjazna szata graficzna, która bardzo znacząco odróżnia się od tego, co znaliśmy do tej pory. Ważnymi punktami są też rozległe sposoby kontaktu z polskim supportem, ale również sama oferta dyscyplin i zdarzeń, które tam obserwujemy. Świetnie spisuje się też produkt WHTV, dzięki któremu najważniejsze wydarzenia piłkarskie zawsze zobaczymy i postawimy na nie na żywo. Zapraszamy do gry i życzymy udanej zabawy, nie pożałujecie.

Sprawdź zakłady William Hill  

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *